Toyota
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning Toyota Tundra

Až o 12 % více výkonu pro váš vůz Toyota Tundra

Vyberte generaci a motor pro svůj vůz Toyota Tundra
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

Toyota Tundra (2007 →) v katalogu: 2 generace a 9 motorů. U 9 atmosférických motorů zvolte GAN GA nebo GAN GA+: GAN GA+ přidá od +22 do +30 k (GAN GA+ od 189 EUR).

2
generace
2007 →
9
motorů
9 benzín
+30k
nejvyšší navýšení
5.7i 381→411 k
od 189EUR
cena tuningového modulu
GAN GA od 189 EUR · GAN GA+ od 189 EUR
Generace

Kterou generaci vozu Toyota Tundra máte?

Začněte rokem výroby a kódem karoserie. V rámci generace vyberte motor podle výkonu uvedeného v dokladech k vozu.

5 motorů · benzín 5 · od 189 EUR
+22…+29 kmax.
4 motory · benzín 4 · od 199 EUR
+22…+30 kmax.
Tuningový modul GAN pro vůz Toyota Tundra

Chiptuning Toyota Tundra: co modul GAN dělá a co ne

Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +30 ks GAN GA+ u atmosférických motorů

    Atmosférické motory Toyota Tundra: od +22 do +30 k.

  • až o 30 %více výkonu

    GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.

  • GAN APPovládání výkonu přes smartphone

    Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz Toyota Tundra
GAN GA / GA+ od 189 EUR
Vyberte generaci Toyota Tundra
O modelu

Chiptuning Toyota Tundra: motory a generace

Chiptuning Toyota Tundra: pickup určený pro Severní Ameriku

Toyota Tundra se od května 1999 vyrábí pro Severní Ameriku a oficiálně se v Evropě neprodává. V Evropě ji najdete jako šedý dovoz, například ve Švýcarsku a ve Švédsku. Údaje katalogu pro Tundru jsou v amerických SAE koních, nikoli v metrických.

Například Tundra V6 má výkon 236 SAE koní. Je to velký pickup bez dieselu, vyráběný jako Double Cab a CrewMax (dříve také jako Regular Cab).

Chip tuning pro první dvě generace

První generace (XK30 a XK40, 1999–2006) měla motor 3.4 V6 o výkonu 190 k a 4.7 V8 o výkonu 245 k, později 282 k. Motor 4.0 V6 o výkonu 236 k přišel pro modelový rok 2005. Druhá generace (XK50, 2006–2021) nabízela motor 4.0 V6 o výkonu 236 k, 4.7 V8 o výkonu 276 k, od roku 2010 motor 4.6 V8 o výkonu 310 k a motor 5.7 V8 o výkonu 381 k. Od modelového roku 2020 zůstal pouze motor 5.7 V8. Modernizace v roce 2011 zvýšila výkon motoru 4.0 V6 na 270 k.

Motor 4.0 V6 o výkonu 270 k se v katalogu Tundry pod vlastním názvem nenachází: stejný motor se objevuje jako 4.0 V6 vozu Lexus GX. S modulem výkon motoru 5.7 V8 stoupne ze 381 na 411 k, tedy o 30 k, a kroutící moment z 543 na 586 Nm. Výkon motoru 4.0 V6 stoupne ze 236 na 264 k; oba motory pracují s tuningovým modulem GAN GA+, který nabízí navýšení výkonu až o 12 %. Třetí generace (XK70, od roku 2022) má dvakrát přeplňovaný motor 3.4 V6 a hybrid. Modul upravuje pouze signály snímačů spalovacího motoru.

Otázky

Chiptuning Toyota Tundra: otázky

Který motor Tundry, 5.7 V8 nebo 4.6 V8, lze tuningovat a o kolik víc výkonu dá modul GAN GA+?

Oba: výkon motoru 4.6 V8 stoupne ze 310 na 335 k, tedy o 25 k, a motoru 5.7 V8 přibude 30 k. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.

Jsou údaje o Tundře v SAE koních, nebo v metrických?

V SAE koních, stejně jako v amerických specifikacích; přírůstek výkonu s modulem se udává ve stejné jednotce jako sériový výkon.

Je Tundra 3 s dvakrát přeplňovaným motorem 3.4 V6 v katalogu?

Ne, katalog zahrnuje první dvě generace. Dvakrát přeplňovaný motor 3.4 V6 vozu XK70 o výkonu 348 až 389 k (SAE) a jeho hybrid i-FORCE MAX o výkonu 437 k (SAE) v katalogu nejsou.

Powerbox, nebo přeprogramování řídící jednotky (remap) u modelu Tundra?

Na rozdíl od přeprogramování řídící jednotky (remap), které mění software uvnitř řídící jednotky (ECU), powerbox mění signály snímačů, které řídící jednotka přijímá. Do řídící jednotky se nic nezapisuje a modul GAN se sejme přibližně za minutu.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz Toyota Tundra

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp