Toyota
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning Toyota Hilux

Až o 30 % více výkonu pro váš vůz Toyota Hilux

Vyberte generaci a motor pro svůj vůz Toyota Hilux
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

Toyota Hilux (2005 →) v katalogu: 5 generací a 26 motorů. U 13 turbomotorů zvolte tuningový modul GAN GT nebo GAN GTL: GAN GT přidá od +27 do +49 k (GAN GT od 329 EUR, GAN GTL od 219 EUR). U 13 atmosférických motorů zvolte GAN GA nebo GAN GA+: GAN GA+ přidá od +11 do +30 k (GAN GA+ od 189 EUR).

5
generací
2005 →
26
motorů
14 benzín · 12 diesel
+49k
nejvyšší navýšení
3.0 D-4D 171→220 k
50%
turbo
13 atmosférických
Generace

Kterou generaci vozu Toyota Hilux máte?

Začněte rokem výroby a kódem karoserie. V rámci generace vyberte motor podle výkonu uvedeného v dokladech k vozu.

4 motory · diesel 4 · od 219 EUR
+27…+35 kmax.
5 motorů · benzín 5 · od 189 EUR
+11…+22 kmax.
6 motorů · benzín 6 · od 189 EUR
+18…+30 kmax.
6 motorů · diesel 6 · od 219 EUR
+31…+49 kmax.
5 motorů · benzín 2 · diesel 2 · od 189 EUR
+20…+48 kmax.
Tuningový modul GAN pro vůz Toyota Hilux

Chiptuning Toyota Hilux: co modul GAN dělá a co ne

Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +49 ks GAN GT u přeplňovaných motorů

    Od +27 do +49 k v celé řadě Toyota Hilux s GAN GT nebo GAN GTL.

  • +30 ks GAN GA+ u atmosférických motorů

    Atmosférické motory Toyota Hilux: od +11 do +30 k.

  • GAN APPovládání výkonu přes smartphone

    Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz Toyota Hilux
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Vyberte generaci Toyota Hilux
O modelu

Chiptuning Toyota Hilux: motory a generace

Chiptuning Toyota Hilux: dieselové motory podle generace

Tuning Toyoty Hilux pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, je záležitostí dieselů, protože v Německu se Hilux dodával pouze s dieselovými motory; modul se přiřazuje podle generace a roku výroby. Hilux je pracovní pickup, který často vozí zátěž nebo táhne přívěs. Hilux 7 se začal vyrábět v říjnu 2005 s motorem 2.5 D-4D (2KD-FTV) o výkonu 102 k bez intercooleru. Na konci roku 2006 dostal intercooler a 120 k a v listopadu 2009 turbodmychadlo s proměnnou geometrií a 144 k. Motor 3.0 D-4D (1KD-FTV) se dodával pouze u verze Double Cab, s výkonem 163 k do roku 2008 a poté 171 k.

Všechny dieselové verze Hiluxu 7 pracují s modulem GAN GT. Motor o výkonu 102 k má kroutící moment 260 Nm u verze 4x4 a 200 Nm u verze 4x2. Verzi s intercoolerem poznáte podle sání vzduchu na kapotě. Hilux 7 se v Evropě prodával od října 2005 do roku 2015 a motor 3.0 D-4D se dodával s pětistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou.

Hilux 8: 2.4 a 2.8 D-4D

Hilux 8 přišel do Německa v létě 2016 pouze s motorem 2.4 D-4D (2GD-FTV) o výkonu 150 k a kroutícím momentu 400 Nm. Od modelového roku 2021 existuje také motor 2.8 D-4D (1GD-FTV) o výkonu 204 k a kroutícím momentu 500 Nm a následovala jeho verze s lehkým hybridem 48 V. Modul upravuje pouze signály snímačů spalovacího motoru.

Motor 2.4 D-4D 150 i motor 2.8 D s lehkým hybridem 204 pracují s modulem GAN GT. Karoserie je k dispozici jako Single Cab, Extra Cab nebo Double Cab. Modernizovaný Hilux 8 byl představen v červnu 2020.

Otázky

Chiptuning Toyota Hilux: otázky

Tuning Hiluxu 2.5 D-4D: která verze odpovídá, 102, 120, nebo 144 k?

Rozhoduje datum výroby: 102 k do konce roku 2006, od té doby 120 k s intercoolerem a 144 k od listopadu 2009. U motoru se 144 k stoupne výkon na 186 k a kroutící moment ze 343 na 437 Nm. Modul GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.

Co mají společného verze Hiluxu 3.0 D-4D o výkonu 163 a 171 k?

Obě patří k verzi Double Cab: verzi 163 k zvolte pro vozy do roku 2008 a verzi 171 k pro pozdější. Motor o výkonu 171 k má kroutící moment 343 Nm s manuální převodovkou a 360 Nm s pětistupňovou automatickou.

Ovlivní modul pohon 4x4 nebo automatickou převodovku vozu Hilux?

Modul neupravuje software převodovky. Původní software řídící jednotky (ECU) zůstává nedotčen.

Který modul se hodí pro Hilux 2.8 D-4D 204 s lehkým hybridem 48 V a co dá?

S výkonem 204 k a kroutícím momentem 500 Nm pracuje lehký hybrid 48 V s modulem GAN GT. Dieselová část je stejný motor 1GD-FTV o výkonu 204 k a kroutícím momentu 500 Nm, který přišel s modernizací v roce 2020, takže motor 2.8 bez hybridního systému má stejné hodnoty. U lehkého hybridu stoupne výkon z 204 na 247 k a kroutící moment z 500 na 605 Nm, u motoru 2.4 D-4D výkon ze 150 na 187 k a kroutící moment ze 400 na 505 Nm.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz Toyota Hilux

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp