Chiptuning VW Golf IV (2000–2003)
13 motorů · od +9 do +24 k
Volkswagen Golf IV: 13 motorů — 8 benzínových a 5 naftových. Navýšení výkonu činí od +9 do +24 k, kroutícího momentu až 38 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Golf IV: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 5 motorů | ||||
| 1.9 TDI150 k / 320 Nm | +18 k+38 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI131 k / 310 Nm | +16 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 147 k GA+ — 189 EUR · 147 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI116 k / 285 Nm | +14 k+34 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI116 k / 310 Nm | +14 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI101 k / 240 Nm | +12 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 113 k GA+ — 189 EUR · 113 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 8 motorů | ||||
| 2.8i204 k / 270 Nm | +24 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 228 k GA+ — 199 EUR · 228 k |
Vybrat → | |
| 2.3i170 k / 220 Nm | +20 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 1.8T150 k / 210 Nm | +18 k+25 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0i116 k / 172 Nm | +14 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| 1.6i105 k / 148 Nm | +13 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 118 k GA+ — 189 EUR · 118 k |
Vybrat → | |
| 1.6i101 k / 145 Nm | +12 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 113 k GA+ — 189 EUR · 113 k |
Vybrat → | |
| 1.8i90 k / 144 Nm | +11 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 101 k GA+ — 189 EUR · 101 k |
Vybrat → | |
| 1.4i75 k / 128 Nm | +9 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Golf IV: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +24 knejlepší v této generaci
2.8i 204 k → 228 k. Ostatní motory získají od +9 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +38 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +29 do +38 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volkswagen Golf IV: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Golf 4: diesely čerpadlo-tryska a řada benzínových motorů
U modelu Golf 4 znamená 150 k buď motor 1.9 TDI se systémem čerpadlo-tryska, nebo motor 1.8T z verze GTI, a k oběma pasuje tuningový modul GAN GA+. Diesel PD (EA188) se dodával se 101, 115, 131 a 150 k. Při tuningu Golfu 4 s powerboxem, tedy tuningovým modulem, pasuje ke všem čtyřem verzím modul GAN GA+, přičemž verze se 115 k je v katalogu uvedena jako 116 k.
Existovaly i starší verze 1.9 TDI s rozdělovacím vstřikovacím čerpadlem, s 90 a 110 k. Golf 4, nazývaný také Typ 1J, se vyráběl jako hatchback od října 1997 do srpna 2003; Variant se vyráběl do roku 2006. V Evropě neproběhl facelift karoserie, pouze postupné úpravy motorů a výbavy.
Benzínové motory od 1.4 po VR6
Benzínová řada začíná motorem 1.4 o výkonu 75 k a motorem 1.6 se 101 a 105 k. Pokračuje motorem 2.0 se 115 k, motorem 2.3 VR5 se 170 k a motorem 2.8 VR6 s 204 k. Motor 1.8T se 150 k je přeplňovaný benzínový motor a stejný výkon měla i verze GTI.
Motor 1.9 TDI s 90 k a motor 1.8T se 180 k z jubilejního modelu GTI nejsou v katalogu Golfu 4 uvedeny pod vlastním názvem: stejné motory najdete jako 1.9 TDI s 90 k a 1.8T RS u Škody Octavia. Motor 1.9 TDI se 110 k a model R32 v katalogu nejsou.
Chiptuning Volkswagen Golf IV: otázky
Kolik výkonu přidá chiptuning Golfu 4 s motorem 1.9 TDI se 150 k?
S modulem GAN GA+ stoupne u motoru 1.9 TDI PD výkon ze 150 na 168 k a kroutící moment z 320 na 358 Nm. Modul GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Kolik výkonu přidá modul GAN GA+ Golfu 4 s motory 1.6 a 2.0?
S modulem GAN GA+ dosáhne motor 1.6 se 105 k výkonu 118 k a motor 2.0, který je v katalogu uveden se 116 k, výkonu 130 k. S modulem GAN GA+ nabízejí tyto motory deklarované navýšení výkonu až o 12 %.
Kolik výkonu přidá modul GAN GA+ Golfu 4 s motorem 1.9 TDI se 131 k?
Motor 1.9 TDI čerpadlo-tryska s výkonem 131 k a kroutícím momentem 310 Nm dosáhne s modulem GAN GA+ výkonu 147 k a kroutícího momentu 347 Nm. Automobilový klub ADAC hodnotí motory 1.9 TDI jako velmi odolné.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.