Chiptuning VW Golf VI (2009–2012)
29 motorů · od +10 do +71 k
Volkswagen Golf VI: 29 motorů — 19 benzínových a 10 naftových. Navýšení výkonu činí od +10 do +71 k, kroutícího momentu až 101 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Golf VI: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 10 motorů | ||||
| 2.0 TDI140 k / 320 Nm | +38 k+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 k GT — 329 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI150 k / 320 Nm | +38 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 k GT — 399 EUR · 188 k |
Vybrat → | |
| 2.0 GTD170 k / 350 Nm | +34 k+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 204 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI170 k / 350 Nm | +34 k+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 204 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI110 k / 280 Nm | +32 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI BlueMotion105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI136 k / 340 Nm | +27 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 k GT — 329 EUR · 163 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI110 k / 250 Nm | +22 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 k GT — 329 EUR · 132 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI90 k / 230 Nm | +18 k+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 k GT — 329 EUR · 108 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 19 motorů | ||||
| 2.0 R271 k / 350 Nm | +71 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 331 k GT — 399 EUR · 342 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI R270 k / 350 Nm | +71 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 330 k GT — 399 EUR · 341 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI R256 k / 330 Nm | +68 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 314 k GT — 399 EUR · 324 k |
Vybrat → | |
| 2.0 GTI211 k / 280 Nm | +64 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 265 k GT — 399 EUR · 275 k |
Vybrat → | |
| 2.0 GTI Edition 35235 k / 300 Nm | +64 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 289 k GT — 399 EUR · 299 k |
Vybrat → | |
| 2.0 GTI200 k / 280 Nm | +54 k+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 246 k GT — 399 EUR · 254 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI160 k / 240 Nm | +46 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TSI160 k / 250 Nm | +46 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI150 k / 250 Nm | +45 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI R265 k / 350 Nm | +45 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 303 k GT — 399 EUR · 310 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI220 k / 300 Nm | +44 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 257 k GT — 399 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI131 k / 220 Nm | +38 k+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 169 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI122 k / 200 Nm | +24 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 142 k GT — 329 EUR · 146 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI125 k / 200 Nm | +24 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 k GT — 329 EUR · 149 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI105 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 k GT — 329 EUR · 125 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI BlueMotion105 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 k GT — 329 EUR · 125 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI86 k / 160 Nm | +18 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 101 k GT — 329 EUR · 104 k |
Vybrat → | |
| 1.6i102 k / 148 Nm | +12 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 114 k GA+ — 189 EUR · 114 k |
Vybrat → | |
| 1.4i80 k / 132 Nm | +10 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Golf VI: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +71 knejlepší v této generaci
2.0 R 271 k → 342 k. Ostatní motory získají od +10 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +89 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +61 do +89 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volkswagen Golf VI: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Golf 6 a rozvodový řetěz motorů TSI
U Golfu 6 uvádí ADAC jako slabé místo rozvodový řetěz motoru 1.2 TSI vyráběného v letech 2009 až 2012 a motoru 1.4 TSI vyráběného v letech 2008 až 2012, oba z rodiny EA111. K motorům 1.2 TSI s 86 a 105 k a 1.4 TSI se 160 k pasuje tuningový modul GAN GT.
GTI, R a diesely
GTI má 211 k (kód CCZB), Edition 35 z doby od května 2011 do listopadu 2012 má 235 k a Golf R má výkon 270 k, kroutící moment 350 Nm a pohon 4Motion. Golf R používá motor EA113 a ke GTI, Edition 35 i R pasuje modul GAN GT. Motor 1.6 TDI s 90 a 105 k je common rail diesel s turbínou VTG a také k němu pasuje modul GAN GT. GTD s výkonem 170 k a kroutícím momentem 350 Nm používá motor EA189, tedy rodinu dieselů, kterých se týkala svolávací akce nařízená úřadem KBA v říjnu 2015.
Chiptuning Volkswagen Golf VI: otázky
Kolik výkonu přidá chiptuning Golf 6 modelu GTI s 211 k?
S modulem GAN GT stoupne u GTI výkon z 211 na 275 k a kroutící moment z 280 na 381 Nm. Řada GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Může Golf 6 1.6 TDI se 105 k s modulem dosáhnout 140 k?
Podle katalogu stoupne s modulem GAN GT u motoru 1.6 TDI výkon ze 105 na 136 k a kroutící moment z 250 na 325 Nm. Řada GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně. Záruka výrobce vozidla zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul lze kdykoli sejmout.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.