Chiptuning VW Polo IV (do 2009)
15 motorů · od +6 do +16 k
Volkswagen Polo IV: 15 motorů — 10 benzínových a 5 naftových. Navýšení výkonu činí od +6 do +16 k, kroutícího momentu až 37 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Polo IV: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 5 motorů | ||||
| 1.9 TDI131 k / 310 Nm | +16 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 147 k GA+ — 189 EUR · 147 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI101 k / 240 Nm | +12 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 113 k GA+ — 189 EUR · 113 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TDI80 k / 195 Nm | +10 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TDI75 k / 195 Nm | +9 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TDI69 k / 155 Nm | +8 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 77 k GA+ — 189 EUR · 77 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 10 motorů | ||||
| 1.6i105 k / 148 Nm | +13 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 118 k GA+ — 189 EUR · 118 k |
Vybrat → | |
| 1.4i101 k / 126 Nm | +12 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 113 k GA+ — 189 EUR · 113 k |
Vybrat → | |
| 1.4i80 k / 132 Nm | +10 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
| 1.4i86 k / 130 Nm | +10 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 96 k GA+ — 189 EUR · 96 k |
Vybrat → | |
| 1.0i75 k / 95 Nm | +9 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.4i75 k / 126 Nm | +9 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.0i65 k / 95 Nm | +8 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 73 k GA+ — 189 EUR · 73 k |
Vybrat → | |
| 1.2i64 k / 112 Nm | +8 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 72 k GA+ — 189 EUR · 72 k |
Vybrat → | |
| 1.2i70 k / 112 Nm | +8 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 78 k GA+ — 189 EUR · 78 k |
Vybrat → | |
| 1.2i54 k / 106 Nm | +6 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 60 k GA+ — 189 EUR · 60 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Polo IV: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +16 knejlepší v této generaci
1.9 TDI 131 k → 147 k. Ostatní motory získají od +6 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +37 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +19 do +37 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Co říkají o GAN majitelé vozů Volkswagen Polo
Splňuje to, co se píše na webu, cítíte, jak se auto promění, a rozhodně to stojí za ty peníze! Snadná instalace.. velmi kvalitní produkt. Používám ho pár měsíců na každodenní dojíždění.. Máte k dispozici několik jízdních režimů.. včetně vlastního ladění.. pro všechny nadšence do výkonu .. sériový automat zvládne 0–70…
Chiptuning Volkswagen Polo IV: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Volkswagen Polo IV?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.