Chiptuning VW Polo V (od 2009)
36 motorů · od +7 do +51 k
Volkswagen Polo V: 36 motorů — 27 benzínových a 9 naftových. Navýšení výkonu činí od +7 do +51 k, kroutícího momentu až 75 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Polo V: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 9 motorů | ||||
| (2009-2014) 1.6 TDI105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TDI BlueMotion 2014->105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TDI BlueMotion 2014->90 k / 230 Nm | +27 k+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.2 TDI75 k / 180 Nm | +22 k+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 94 k GT — 329 EUR · 97 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.2 TDI BlueMotion75 k / 195 Nm | +22 k+57 Nm |
GTL — 219 EUR · 94 k GT — 329 EUR · 97 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TDI BlueMotion 2014->75 k / 210 Nm | +22 k+63 Nm |
GTL — 219 EUR · 94 k GT — 329 EUR · 97 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.6 TDI90 k / 230 Nm | +18 k+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 k GT — 329 EUR · 108 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.6 TDI BlueMotion90 k / 230 Nm | +18 k+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 k GT — 329 EUR · 108 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.6 TDI75 k / 195 Nm | +15 k+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 88 k GT — 329 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 27 motorů | ||||
| (2009-2014) 1.4 GTI179 k / 250 Nm | +51 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 222 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI150 k / 250 Nm | +45 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI BlueGT150 k / 250 Nm | +45 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
| 1.8 GTI (MT) 2014->192 k / 320 Nm | +40 k+67 Nm |
GTL — 249 EUR · 227 k GT — 399 EUR · 232 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI131 k / 220 Nm | +38 k+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 169 k |
Vybrat → | |
| 1.8 GTI185 k / 320 Nm | +37 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 216 k GT — 399 EUR · 222 k |
Vybrat → | |
| 1.8 GTI (MT) 2014->192 k / 250 Nm | +37 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 223 k GT — 399 EUR · 229 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 2.0 R WRC220 k / 350 Nm | +36 k+71 Nm |
GTL — 249 EUR · 251 k GT — 399 EUR · 256 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI125 k / 200 Nm | +36 k+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 161 k |
Vybrat → | |
| 1.0 TSI110 k / 160 Nm | +33 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 143 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.4 TSI Blue GT140 k / 250 Nm | +29 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 165 k GT — 329 EUR · 169 k |
Vybrat → | |
| 1.0 TSI95 k / 160 Nm | +29 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 120 k GT — 329 EUR · 124 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.2 TSI105 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 k GT — 329 EUR · 125 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI110 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 k GT — 329 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI BlueMotion110 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 k GT — 329 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| (2009-2014) 1.2 TSI90 k / 160 Nm | +18 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 k GT — 329 EUR · 108 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI BlueMotion 2014->90 k / 160 Nm | +18 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 k GT — 329 EUR · 108 k |
Vybrat → | |
| Sedan 1.6i105 k / 153 Nm | +13 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 118 k GA+ — 189 EUR · 118 k |
Vybrat → | |
| Sedan 1.6i110 k / 155 Nm | +13 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 123 k GA+ — 189 EUR · 123 k |
Vybrat → | |
| Sedan 1.6i104 k / 153 Nm | +12 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 116 k GA+ — 189 EUR · 116 k |
Vybrat → | |
| Sedan 1.6i90 k / 155 Nm | +11 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 101 k GA+ — 189 EUR · 101 k |
Vybrat → | |
| 1.4i85 k / 132 Nm | +10 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 95 k GA+ — 189 EUR · 95 k |
Vybrat → | |
| 1.6i85 k / 145 Nm | +10 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 95 k GA+ — 189 EUR · 95 k |
Vybrat → | |
| 1.0i75 k / 95 Nm | +9 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.2i70 k / 112 Nm | +8 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 78 k GA+ — 189 EUR · 78 k |
Vybrat → | |
| 1.0i60 k / 95 Nm | +7 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 67 k GA+ — 189 EUR · 67 k |
Vybrat → | |
| 1.2i60 k / 108 Nm | +7 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 67 k GA+ — 189 EUR · 67 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Polo V: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +51 knejlepší v této generaci
(2009-2014) 1.4 GTI 179 k → 230 k. Ostatní motory získají od +7 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +75 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +54 do +75 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 10 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volkswagen Polo V: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning VW Polo 5: pod názvem 1.2 TSI se skrývají dva motory
Pod názvem 1.2 TSI se u modelu Polo 5 skrývají dva různé motory. Do března 2014 měl Polo 6R motor EA111 se 105 k a od ledna 2011 také s 90 k. Facelift 6C, vyráběný od dubna 2014, má motor EA211 s 90 a 110 k a verze se 110 k nese kód CJZD.
U tuningu VW Polo 5 s powerboxem, tedy tuningovým modulem, proto oba motory rozliší rok výroby a kód motoru. V katalogu jsou motor EA111 se 105 k a motor EA211 se 110 k uvedeny samostatně a k oběma pasuje tuningový modul GAN GT.
GTI, diesely a malé benzínové motory
U tuningu Polo GTI pozor: facelift změnil motor; od roku 2014 nahradil motor 1.8 TSI s 192 k motor 1.4 TSI Twincharger se 179 k. K motoru Twincharger i k motoru 1.8 TSI modelu GTI s 192 k pasuje modul GAN GT. Diesely změnily v roce 2014 rodinu.
Motory EA189 1.2 TDI se 75 k a 1.6 TDI se 75, 90 a 105 k nahradil motor EA288 1.4 TDI se 75, 90 a 105 k. Ke všem motorům 1.2 TDI se 75 k, 1.6 TDI se 75 a 90 k a 1.4 TDI se 75, 90 a 105 k pasuje modul GAN GT. K motorům 1.0 MPI s 60 a 75 k a 1.2 MPI s 60 a 70 k pasuje modul GAN GA+.
Co říkají o GAN majitelé vozů Volkswagen Polo
Splňuje to, co se píše na webu, cítíte, jak se auto promění, a rozhodně to stojí za ty peníze! Snadná instalace.. velmi kvalitní produkt. Používám ho pár měsíců na každodenní dojíždění.. Máte k dispozici několik jízdních režimů.. včetně vlastního ladění.. pro všechny nadšence do výkonu .. sériový automat zvládne 0–70…
Chiptuning Volkswagen Polo V: otázky
Kolik výkonu přidá chip tuning VW Polo motoru 1.2 TSI se 105 k?
S modulem GAN GT stoupne u motoru 1.2 TSI výkon ze 105 na 125 k a kroutící moment ze 175 na 228 Nm. Řada GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Ovlivní modul převodovku DSG modelu Polo GTI?
7stupňová převodovka DSG modelu Polo je typ DQ200 se suchou spojkou a limitem 250 Nm. Motor 1.8 GTI má s manuální převodovkou kroutící moment 320 Nm a s převodovkou DSG 250 Nm, takže je již omezen s ohledem na převodovku. Modul neupravuje software převodovky.
Je chiptuning Polo 1.6 TDI možný i po aktualizaci emisního softwaru?
Dieselové motory EA189 modelu Polo 5, 1.2 a 1.6 TDI vyráběné v letech 2009 až 2014, spadaly pod svolávací akci a její aktualizaci softwaru. Modul nemění ani software řídící jednotky (ECU), ani aktualizaci ze svolávací akce.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.