Chiptuning VW Polo VI (od 2017)
9 motorů · od +8 do +42 k
Volkswagen Polo VI: 9 motorů — 7 benzínových a 2 naftové. Navýšení výkonu činí od +8 do +42 k, kroutícího momentu až 73 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Polo VI: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 2 motory | ||||
| 1.6 TDI95 k / 250 Nm | +28 k+73 Nm |
GTL — 219 EUR · 119 k GT — 329 EUR · 123 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI80 k / 230 Nm | +23 k+67 Nm |
GTL — 219 EUR · 100 k GT — 329 EUR · 103 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 7 motorů | ||||
| 2.0 GTI200 k / 320 Nm | +42 k+67 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 242 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI125 k / 200 Nm | +36 k+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 161 k |
Vybrat → | |
| 1.6 MPI110 k / 155 Nm | +13 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 123 k GA+ — 189 EUR · 123 k |
Vybrat → | |
| 1.6 MPI90 k / 155 Nm | +11 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 101 k GA+ — 189 EUR · 101 k |
Vybrat → | |
| 1.0i80 k / 93 Nm | +10 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
| 1.0i75 k / 95 Nm | +9 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.0i65 k / 95 Nm | +8 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 73 k GA+ — 189 EUR · 73 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Polo VI: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +42 knejlepší v této generaci
2.0 GTI 200 k → 242 k. Ostatní motory získají od +8 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +73 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +67 do +73 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 5 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volkswagen Polo VI: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning VW Polo 6: které motory jsou v katalogu
Polo 6 (Typ AW) bylo představeno 16. června 2017, od září 2017 se vyrábí v Pamploně a v dubnu 2021 prošlo faceliftem. Tříválcový motor 1.0 MPI se dodával s 65 a 75 k a od července 2020 s 80 k. U tuningu Polo 6 s powerboxem, tedy tuningovým modulem, jsou v katalogu tyto motory a ke všem pasuje tuningový modul GAN GA+. Motor 1.0 TSI s 95 nebo 110 k v katalogu není.
GTI a diesel
U tuningu Polo GTI pasuje modul GAN GT ke GTI s výkonem 200 k a kroutícím momentem 320 Nm i k motoru 1.6 TDI s 80 a 95 k. Motor 1.6 TDI se vyráběl od prosince 2017 do srpna 2020 a poté už nabídka diesely neměla. Vůz se nazývá též Polo 6.
Motor 1.5 TSI se 150 k není pro Polo 6 uveden zvlášť: stejný motor najdete jako 1.5 TSI u modelu VW T-Roc. Facelift GTI s 207 k v katalogu není.
Co říkají o GAN majitelé vozů Volkswagen Polo
Splňuje to, co se píše na webu, cítíte, jak se auto promění, a rozhodně to stojí za ty peníze! Snadná instalace.. velmi kvalitní produkt. Používám ho pár měsíců na každodenní dojíždění.. Máte k dispozici několik jízdních režimů.. včetně vlastního ladění.. pro všechny nadšence do výkonu .. sériový automat zvládne 0–70…
Chiptuning Volkswagen Polo VI: otázky
Kolik výkonu přidá chiptuning Polo atmosférickému motoru 1.0 se 75 k?
S modulem GAN GA+ stoupne u atmosférického motoru 1.0 výkon ze 75 na 84 k a kroutící moment z 95 na 106 Nm. Modul GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Kolik výkonu přidá modul GAN GT modelu Polo 6 GTI?
S modulem GAN GT stoupne u GTI výkon z 200 na 242 k a kroutící moment z 320 na 387 Nm.
Co omezuje kroutící moment Polo 6 se 7stupňovou převodovkou DSG?
Motory 1.0 TSI a 1.5 TSI mohou mít 7stupňovou převodovku DSG se suchou spojkou (DQ200) s limitem 250 Nm. Modul neupravuje software převodovky.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.