Chiptuning Audi A4 B6 (2001–2005)
15 motorů · od +12 do +26 k
Audi A4 B6: 15 motorů — 9 benzínových a 6 naftových. Navýšení výkonu činí od +12 do +26 k, kroutícího momentu až 44 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Audi A4 B6: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 motorů | ||||
| 2.5 TDI180 k / 370 Nm | +22 k+44 Nm |
GA — 189 EUR · 202 k GA+ — 189 EUR · 202 k |
Vybrat → | |
| 2.5 TDI163 k / 350 Nm | +20 k+42 Nm |
GA — 189 EUR · 183 k GA+ — 189 EUR · 183 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI131 k / 285 Nm | +16 k+34 Nm |
GA — 189 EUR · 147 k GA+ — 189 EUR · 147 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI131 k / 310 Nm | +16 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 147 k GA+ — 189 EUR · 147 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI116 k / 285 Nm | +14 k+34 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI101 k / 250 Nm | +12 k+30 Nm |
GA — 189 EUR · 113 k GA+ — 189 EUR · 113 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 9 motorů | ||||
| 3.0 FSI220 k / 300 Nm | +26 k+36 Nm |
GA — 199 EUR · 246 k GA+ — 199 EUR · 246 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TFSI170 k / 225 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TFSI quattro163 k / 225 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 183 k GA+ — 189 EUR · 183 k |
Vybrat → | |
| 2.4 FSI170 k / 230 Nm | +20 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 3.2 FSI255 k / 330 Nm | +20 k+26 Nm |
GA — 199 EUR · 275 k GA+ — 199 EUR · 275 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TFSI150 k / 210 Nm | +18 k+25 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0 FSI150 k / 200 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0 FSI130 k / 195 Nm | +16 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 146 k GA+ — 189 EUR · 146 k |
Vybrat → | |
| 1.6 FSI102 k / 148 Nm | +12 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 114 k GA+ — 189 EUR · 114 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Audi A4 B6: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +26 knejlepší v této generaci
3.0 FSI 220 k → 246 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +44 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +30 do +44 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Audi A4 B6: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Audi A4 B6?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.