Chiptuning Audi A4 B9 (od 2015)
12 motorů · od +27 do +67 k
Audi A4 B9: 12 motorů — 7 benzínových a 5 naftových. Navýšení výkonu činí od +27 do +67 k, kroutícího momentu až 113 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR.
Všechny motory Audi A4 B9: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 5 motorů | ||||
| 3.0 TDI272 k / 600 Nm | +44 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 309 k GT — 399 EUR · 316 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI150 k / 320 Nm | +38 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 k GT — 399 EUR · 188 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI190 k / 400 Nm | +35 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 225 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDI218 k / 400 Nm | +35 k+113 Nm |
GTL — 249 EUR · 248 k GT — 399 EUR · 253 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI136 k / 320 Nm | +27 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 k GT — 329 EUR · 163 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 7 motorů | ||||
| 2.0 TFSI249 k / 370 Nm | +67 k+99 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 k GT — 399 EUR · 316 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TFSI252 k / 370 Nm | +67 k+99 Nm |
GTL — 249 EUR · 309 k GT — 399 EUR · 319 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TFSI190 k / 320 Nm | +56 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 238 k GT — 399 EUR · 246 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TFSI150 k / 250 Nm | +45 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
| 35 TFSI150 k / 270 Nm | +44 k+78 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 45 TFSI245 k / 370 Nm | +42 k+63 Nm |
GTL — 249 EUR · 279 k GT — 399 EUR · 287 k |
Vybrat → | |
| 40 TFSI190 k / 320 Nm | +40 k+67 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Audi A4 B9: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +67 knejlepší v této generaci
2.0 TFSI 249 k → 316 k. Ostatní motory získají od +27 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +113 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +85 do +113 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Audi A4 B9: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Audi A4 B9?
Všechny motory této generace jsou přeplňované, proto potřebujete GAN GT nebo GAN GTL. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.