Audi Q7 4L (2005–2015) chiptuning
18 motor · +22 és +85 LE között
Audi Q7 4L: 18 motor — 6 benzines és 12 dízel. A teljesítmény +22 és +85 LE között nő, a nyomaték akár +170 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Audi Q7 4L: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 12 motor | ||||
| 6.0 TDI V12500 LE / 1000 Nm | +85 LE+170 Nm |
GTL — 379 EUR · 570 LE GT — 519 EUR · 585 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2 TDI326 LE / 760 Nm | +80 LE+140 Nm |
GTL — 279 EUR · 394 LE GT — 459 EUR · 406 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI204 LE / 450 Nm | +61 LE+135 Nm |
GTL — 249 EUR · 255 LE GT — 399 EUR · 265 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI211 LE / 500 Nm | +59 LE+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 LE GT — 399 EUR · 270 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2 TDI340 LE / 760 Nm | +53 LE+147 Nm |
GTL — 279 EUR · 385 LE GT — 459 EUR · 393 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI272 LE / 580 Nm | +44 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 309 LE GT — 399 EUR · 316 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI249 LE / 600 Nm | +42 LE+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 284 LE GT — 399 EUR · 291 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI245 LE / 550 Nm | +41 LE+131 Nm |
GTL — 249 EUR · 280 LE GT — 399 EUR · 286 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI (US Spec)228 LE / 550 Nm | +39 LE+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 260 LE GT — 399 EUR · 267 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI239 LE / 550 Nm | +37 LE+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 270 LE GT — 399 EUR · 276 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI232 LE / 500 Nm | +30 LE+113 Nm |
GTL — 249 EUR · 258 LE GT — 399 EUR · 262 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI224 LE / 550 Nm | +29 LE+113 Nm |
GTL — 249 EUR · 249 LE GT — 399 EUR · 253 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 6 motor | ||||
| 3.0 TFSI280 LE / 400 Nm | +72 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 341 LE GT — 399 EUR · 352 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TFSI272 LE / 400 Nm | +71 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TFSI 2014-15272 LE / 400 Nm | +71 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TFSI333 LE / 440 Nm | +69 LE+86 Nm |
GTL — 279 EUR · 392 LE GT — 459 EUR · 402 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2 FSI350 LE / 440 Nm | +28 LE+35 Nm |
GA — 219 EUR · 378 LE GA+ — 219 EUR · 378 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.6 FSI280 LE / 360 Nm | +22 LE+29 Nm |
GA — 199 EUR · 302 LE GA+ — 199 EUR · 302 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Audi Q7 4L tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +85 LElegjobb ebben a generációban
6.0 TDI V12 500 LE → 585 LE. A többi motornál a növekedés +22 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +170 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +85 és +170 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
2 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Audi Q7 4L chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Audi Q7 4L autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.