Citroen C4 I (2004–2010) chiptuning
17 motor · +11 és +43 LE között
Citroen C4 I: 17 motor — 13 benzines és 4 dízel. A teljesítmény +11 és +43 LE között nő, a nyomaték akár +93 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Citroen C4 I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 4 motor | ||||
| 2.0 HDI 150150 LE / 370 Nm | +43 LE+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI 140 FAP140 LE / 320 Nm | +41 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 LE GT — 329 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 HDI109 LE / 245 Nm | +32 LE+71 Nm |
GTL — 219 EUR · 136 LE GT — 329 EUR · 141 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 HDI 9090 LE / 215 Nm | +27 LE+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 13 motor | ||||
| 2.0 FAP 135136 LE / 320 Nm | +39 LE+93 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 175 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 16V THP (sensor1)140 LE / 240 Nm | +37 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 171 LE GT — 329 EUR · 177 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 16V THP (sensor1)150 LE / 240 Nm | +37 LE+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 181 LE GT — 399 EUR · 187 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 16V THP (sensor2)140 LE / 240 Nm | +37 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 171 LE GT — 329 EUR · 177 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 16V THP (sensor2)150 LE / 240 Nm | +37 LE+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 181 LE GT — 399 EUR · 187 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 FAP 110109 LE / 240 Nm | +33 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i180 LE / 202 Nm | +22 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 202 LE GA+ — 189 EUR · 202 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i140 LE / 200 Nm | +17 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 157 LE GA+ — 189 EUR · 157 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i125 LE / 143 Nm | +15 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i120 LE / 160 Nm | +14 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 134 LE GA+ — 189 EUR · 134 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i109 LE / 147 Nm | +13 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 122 LE GA+ — 189 EUR · 122 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i88 LE / 133 Nm | +11 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 99 LE GA+ — 189 EUR · 99 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i90 LE / 133 Nm | +11 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 101 LE GA+ — 189 EUR · 101 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Citroen C4 I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +43 LElegjobb ebben a generációban
2.0 HDI 150 150 LE → 193 LE. A többi motornál a növekedés +11 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +93 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +65 és +93 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
7 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Citroen C4 I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Citroen C4 I autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.