Citroen Jumpy I (2007-ig) chiptuning
4 motor · +28 és +33 LE között
Citroen Jumpy I: 4 motor — 4 dízel. A teljesítmény +28 és +33 LE között nő, a nyomaték akár +75 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól.
Citroen Jumpy I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 4 motor | ||||
| 2.0 HDI (system Bosch)109 LE / 250 Nm | +33 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)109 LE / 250 Nm | +33 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Bosch)94 LE / 215 Nm | +28 LE+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 118 LE GT — 329 EUR · 122 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)94 LE / 215 Nm | +28 LE+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 118 LE GT — 329 EUR · 122 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Citroen Jumpy I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +33 LElegjobb ebben a generációban
2.0 HDI (system Bosch) 109 LE → 142 LE. A többi motornál a növekedés +28 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +75 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +65 és +75 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Citroen Jumpy I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Citroen Jumpy I autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.