Fiat Croma 194 (2005–2008) chiptuning
6 motor · +30 és +56 LE között
Fiat Croma 194: 6 motor — 1 benzines és 5 dízel. A teljesítmény +30 és +56 LE között nő, a nyomaték akár +105 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól.
Fiat Croma 194: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 5 motor | ||||
| 1.9 JTD150 LE / 320 Nm | +43 LE+86 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 JTD136 LE / 305 Nm | +40 LE+86 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 JTD120 LE / 280 Nm | +36 LE+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 LE GT — 329 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 JTD116 LE / 290 Nm | +35 LE+80 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 LE GT — 329 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 JTD105 LE / 290 Nm | +30 LE+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 LE GT — 329 EUR · 135 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 1 motor | ||||
| 2.4 20V MJ200 LE / 400 Nm | +56 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 248 LE GT — 399 EUR · 256 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Fiat Croma 194 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +56 LElegjobb ebben a generációban
2.4 20V MJ 200 LE → 256 LE. A többi motornál a növekedés +30 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +86 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +80 és +86 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Fiat Croma 194 chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Fiat Croma 194 autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.