Ford C-Max I (2007–2010) chiptuning
10 motor · +12 és +42 LE között
Ford C-Max I: 10 motor — 3 benzines és 7 dízel. A teljesítmény +12 és +42 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Ford C-Max I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 7 motor | ||||
| 2.0 TDCI145 LE / 185 Nm | +42 LE+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 181 LE GT — 329 EUR · 187 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDCI136 LE / 320 Nm | +40 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TDCi116 LE / 280 Nm | +35 LE+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 LE GT — 329 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDCI116 LE / 280 Nm | +34 LE+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 LE GT — 329 EUR · 150 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDCI109 LE / 240 Nm | +33 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDCI101 LE / 240 Nm | +30 LE+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 LE GT — 329 EUR · 131 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDCI90 LE / 215 Nm | +27 LE+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 3 motor | ||||
| 1.6 EcoBoost182 LE / 270 Nm | +38 LE+57 Nm |
GTL — 249 EUR · 215 LE GT — 399 EUR · 220 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i125 LE / 165 Nm | +15 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i100 LE / 143 Nm | +12 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 112 LE GA+ — 189 EUR · 112 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Ford C-Max I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +42 LElegjobb ebben a generációban
2.0 TDCI 145 LE → 187 LE. A többi motornál a növekedés +12 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +54 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
2 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Ford C-Max I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Ford C-Max I autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.