Geely Emgrand chiptuning
14 motor · +12 és +23 LE között
Geely Emgrand: 14 motor — 14 benzines. A teljesítmény +12 és +23 LE között nő, a nyomaték akár +27 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Geely Emgrand: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 14 motor | ||||
| GT 3.5i285 LE / 326 Nm | +23 LE+26 Nm |
GA — 199 EUR · 308 LE GA+ — 199 EUR · 308 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i160 LE / 220 Nm | +19 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 179 LE GA+ — 189 EUR · 179 LE |
Kiválasztás → | |
| GT 2.4i160 LE / 210 Nm | +19 LE+25 Nm |
GA — 189 EUR · 179 LE GA+ — 189 EUR · 179 LE |
Kiválasztás → | |
| GT 2.4i148 LE / 215 Nm | +18 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 166 LE GA+ — 189 EUR · 166 LE |
Kiválasztás → | |
| Sport 2.4i150 LE / 225 Nm | +18 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i139 LE / 170 Nm | +17 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 156 LE GA+ — 189 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i139 LE / 178 Nm | +17 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 156 LE GA+ — 189 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i139 LE / 191 Nm | +17 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 156 LE GA+ — 189 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i131 LE / 170 Nm | +16 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 147 LE GA+ — 189 EUR · 147 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i137 LE / 172 Nm | +16 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 153 LE GA+ — 189 EUR · 153 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5i122 LE / 152 Nm | +15 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 137 LE GA+ — 189 EUR · 137 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i127 LE / 162 Nm | +15 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 142 LE GA+ — 189 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5i109 LE / 138 Nm | +13 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 122 LE GA+ — 189 EUR · 122 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5i98 LE / 126 Nm | +12 LE+15 Nm |
GA — 189 EUR · 110 LE GA+ — 189 EUR · 110 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Geely Emgrand tuning: mi változik?
Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +23 LElegjobb ebben a generációban
GAN GT 3.5i 285 LE → 308 LE. A többi motornál a növekedés +12 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- akár 30%-kaltöbb teljesítmény
GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Geely Emgrand: miben különleges?
Geely Emgrand EC7 chiptuning: más piacok autója
A Geely 2012-ben Nagy-Britanniában tervezte értékesíteni az Emgrand EC7-et, de a bevezetést felfüggesztették, és az autó soha nem jutott el az EU-ba vagy az Egyesült Királyságba. Tuning boxszal, vagyis tuningmodullal a Geely Emgrand chiptuning más piacok autóit érinti, amelyekben Mitsubishi 1.5-ös és 1.8-as motor dolgozik, 2014-től pedig egy 1.3 turbó. Ez az oldal az EC7 1.5i és 1.8i motorjával foglalkozik, mindkettő a GAN GA+ modullal működik, amely akár 12%-kal több teljesítményt ad.
A 2014-től kapható 1.3 turbó nem szerepel a katalógusban. A negyedik generáció, a 2021-es SS11 sem kapható az EU-ban vagy az Egyesült Királyságban.
Geely Emgrand chiptuning: kérdések
Mennyi többletteljesítményre számíthatok a Geely Emgrand 137 LE-s 1.8i motorjánál?
Gyárilag az 1.8i 137 LE teljesítményű és 172 Nm nyomatékú, a GAN GA+ modullal pedig 153 LE teljesítmény és 193 Nm nyomaték érhető el. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Szerepel a katalógusban a turbómotoros Emgrand SS11?
Nem. A Proton az S70 típusát az SS11 alapjára építi 150 LE-s 1.5 turbóval, a katalógusban azonban az Emgrandhoz nincs turbómotor.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.