Haval H6 (2020-tól) chiptuning
6 motor · +32 és +44 LE között
Haval H6: 6 motor — 6 benzines. A teljesítmény +32 és +44 LE között nő, a nyomaték akár +68 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól.
Haval H6: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 6 motor | ||||
| 2.0T211 LE / 325 Nm | +44 LE+68 Nm |
GTL — 249 EUR · 249 LE GT — 399 EUR · 255 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0T238 LE / 385 Nm | +40 LE+65 Nm |
GTL — 249 EUR · 271 LE GT — 399 EUR · 278 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5T184 LE / 275 Nm | +39 LE+58 Nm |
GTL — 249 EUR · 217 LE GT — 399 EUR · 223 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5T169 LE / 285 Nm | +35 LE+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 204 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5T154 LE / 233 Nm | +32 LE+49 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 LE GT — 399 EUR · 186 LE |
Kiválasztás → | |
| DHT154 LE / 233 Nm | +32 LE+49 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 LE GT — 399 EUR · 186 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Haval H6 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +44 LElegjobb ebben a generációban
2.0T 211 LE → 255 LE. A többi motornál a növekedés +32 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- akár 30%-kaltöbb teljesítmény
GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Haval H6 chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Haval H6 autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.