Hyundai
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Hyundai Coupe chiptuning

4 motor · +13 és +20 LE között

Válassza ki motorját: Hyundai Coupe
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Hyundai Coupe: 4 motor — 4 benzines. A teljesítmény +13 és +20 LE között nő, a nyomaték akár +29 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.

4
motor
4 benzin
+20LE
legjobb ebben a generációban: 2.7i 167 → 187 LE
növekedési tartomány +13…+20 LE
+29Nm
max. nyomatéknövekedés
2.7i, GA+
már 189EUR
a tuningmodul ára
GAN GA már 189 EUR · GAN GA+ már 189 EUR
Teljesítménynövekedés

Hyundai Coupe: az összes motor pontos növekedéssel

Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.

MotorGyári → GAN-nalNövekedésTuningmodulok és árak
Benzin · 4 motor
2.7i167 LE / 245 Nm
167 LE187 LE / 274 Nm
+20 LE+29 Nm
GA — 189 EUR · 187 LE
GA+ — 189 EUR · 187 LE
Kiválasztás →
2.0 (GK)143 LE / 186 Nm
143 LE160 LE / 208 Nm
+17 LE+22 Nm
GA — 189 EUR · 160 LE
GA+ — 189 EUR · 160 LE
Kiválasztás →
2.0i138 LE / 186 Nm
138 LE155 LE / 208 Nm
+17 LE+22 Nm
GA — 189 EUR · 155 LE
GA+ — 189 EUR · 155 LE
Kiválasztás →
1.6i105 LE / 143 Nm
105 LE118 LE / 160 Nm
+13 LE+17 Nm
GA — 189 EUR · 118 LE
GA+ — 189 EUR · 118 LE
Kiválasztás →
gyári teljesítménynövekedés GAN-nal

Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.

Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?

Motorját az autó papírjaiban szereplő teljesítmény alapján azonosíthatja: minden változathoz saját modulkalibráció tartozik.

GAN tuningmodul: Hyundai Coupe

Hyundai Coupe tuning: mi változik?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +20 LElegjobb ebben a generációban

    2.7i 167 LE → 187 LE. A többi motornál a növekedés +13 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény

    GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Hyundai Coupe
GAN GA / GA+ már 189 EUR
Keresse meg motorját a táblázatban
A generációról

Hyundai Coupe: miben különleges?

Hyundai Coupe chiptuning: sportos megjelenés, turbó nélkül

A Hyundai Coupe katalógusban szereplő mindhárom motorja – az 1.6 CVVT, a 2.0 CVVT és a 2.7 V6 – szívómotor. Egy tuning box, vagyis tuningmodul esetén ez a GAN GA+ modult jelenti: a 2.7 V6 (167 LE, a 2007-től gyártott változaté pedig 165 LE) 20 LE-t és 29 Nm nyomatékot nyer. A Hyundai Coupe GK chiptuningjánál a 2002 és 2009 közötti generációról van szó; a régebbi RD a Hyundai Tiburon oldalán szerepel. A GK motorok vezérműszíjat használnak, ezért ellenőrizze, hogy időben kicserélték-e.

Kérdések

Hyundai Coupe chiptuning: kérdések

Mennyi teljesítményt ad a GAN GA+ modul a Hyundai Coupe 2.0 motorjának?

A GAN GA+ modullal a 2.0 CVVT a gyári 143 LE és 186 Nm helyett 160 LE-t és 208 Nm nyomatékot ér el. A 105 LE-s 1.6 CVVT ugyanezzel a modullal 13 LE-t és 17 Nm nyomatékot nyer. A GAN GA+ modul akár 12%-kal több teljesítményt ad, ezek pedig az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.

Mi a különbség a tuning box és a motorvezérlő átprogramozása (remap) között egy Hyundai Coupe esetében?

A Hyundai Coupe chiptuningjánál két módszer egyikéről lehet szó: a motorvezérlő átprogramozása (remap) felülírja a motorvezérlő (ECU) gyári szoftverét, a GAN tuningmodul viszont a motor szenzorai és a motorvezérlő között helyezkedik el, és korrigálja a szenzorok jeleit. A Hyundai Coupe motorvezérlője úgy marad, ahogy van: a gyári szoftver, az ellenőrzőösszegek és a flash-számláló érintetlen. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftvere soha nem módosul, a modul pedig bármikor eltávolítható.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Hyundai Coupe

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon