Hyundai ix35 chiptuning
8 motor · +16 és +52 LE között
Hyundai ix35: 8 motor — 5 benzines és 3 dízel. A teljesítmény +16 és +52 LE között nő, a nyomaték akár +102 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Hyundai ix35: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 3 motor | ||||
| 2.0 CRDi184 LE / 383 Nm | +52 LE+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 228 LE GT — 399 EUR · 236 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 CRDi136 LE / 320 Nm | +40 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.7 CRDi116 LE / 260 Nm | +35 LE+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 LE GT — 329 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 5 motor | ||||
| 2.4i178 LE / 228 Nm | +21 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 199 LE GA+ — 189 EUR · 199 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i163 LE / 194 Nm | +20 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 183 LE GA+ — 189 EUR · 183 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i166 LE / 205 Nm | +20 LE+25 Nm |
GA — 189 EUR · 186 LE GA+ — 189 EUR · 186 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i150 LE / 198 Nm | +18 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i135 LE / 164 Nm | +16 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 151 LE GA+ — 189 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Hyundai ix35 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +52 LElegjobb ebben a generációban
2.0 CRDi 184 LE → 236 LE. A többi motornál a növekedés +16 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +102 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +77 és +102 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
5 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Hyundai ix35: miben különleges?
Hyundai ix35 chiptuning: elhúzás autópályán
Elég jól húz az ix35 az autópályán? Az ADAC a 116 LE-s 1.7 CRDi motort mindennapi használatra megfelelőnek, de autópályán nem egészen otthonosnak, a benzines változatokat pedig csak részben alkalmasnak tartja teljes terheléshez vagy pótkocsihoz. A Hyundai ix35 chiptuningjánál tuning boxszal, vagyis tuningmodullal az üzemanyag dönt: dízelhez a GAN GT, benzinmotorhoz a GAN GA+ való. Az 1.7 CRDi 35 LE-t és 77 Nm nyomatékot nyer, a 136 LE-s 2.0 CRDi 40 LE-t és 89 Nm nyomatékot, a 184 LE-s 2.0 CRDi pedig 52 LE-t és 102 Nm nyomatékot. A 135 LE-s 1.6 GDI motor 16 LE-t és 20 Nm nyomatékot nyer, a 163 LE-s 2.0 pedig 20 LE-t és 23 Nm nyomatékot.
Hyundai ix35 chiptuning: kérdések
Megéri a tuning box egy benzines ix35-ön?
A benzines ix35 chiptuningjánál a 135 LE-s 1.6 GDI és a 163 LE-s 2.0 motorról van szó. A szívó 1.6 GDI a GAN GA+ modullal működik, amely akár 12%-kal több teljesítményt ad, ezért kisebb teljesítménynövekedésre számíthat, mint egy dízelnél.
Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul az ix35 184 LE-s 2.0 CRDi motorjának?
Gyárilag a motor 184 LE-s és 383 Nm nyomatékú, a GAN GT modullal pedig 236 LE-t és 485 Nm nyomatékot ér el. Egy ilyen turbódízelhez a GAN GT való, amely akár 30%-kal több teljesítményt ad; ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.