Infiniti Q50 chiptuning
9 motor · +26 és +48 LE között
Infiniti Q50: 9 motor — 4 benzines és 5 dízel. A teljesítmény +26 és +48 LE között nő, a nyomaték akár +105 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Infiniti Q50: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 5 motor | ||||
| 2.2d170 LE / 400 Nm | +48 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5 Hibrid364 LE / 350 Nm | +29 LE+28 Nm |
GA — 219 EUR · 393 LE GA+ — 219 EUR · 393 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5 Hibrid355 LE / 346 Nm | +28 LE+28 Nm |
GA — 219 EUR · 383 LE GA+ — 219 EUR · 383 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5 Hibrid355 LE / 536 Nm | +28 LE+43 Nm |
GA — 219 EUR · 383 LE GA+ — 219 EUR · 383 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5 Hibrid326 LE / 366 Nm | +26 LE+29 Nm |
GA — 219 EUR · 352 LE GA+ — 219 EUR · 352 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 4 motor | ||||
| 2.0T211 LE / 350 Nm | +31 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 237 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.7i238 LE / 265 Nm | +29 LE+32 Nm |
GA — 199 EUR · 267 LE GA+ — 199 EUR · 267 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.7i326 LE / 366 Nm | +26 LE+29 Nm |
GA — 219 EUR · 352 LE GA+ — 219 EUR · 352 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.7i328 LE / 365 Nm | +26 LE+29 Nm |
GA — 219 EUR · 354 LE GA+ — 219 EUR · 354 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Infiniti Q50 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +48 LElegjobb ebben a generációban
2.2d 170 LE → 218 LE. A többi motornál a növekedés +26 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +105 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +28 és +105 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
7 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Infiniti Q50: miben különleges?
Infiniti Q50 chiptuning: a motorok a Mercedestől származnak
Az európai Infiniti Q50 motorjai a Mercedestől származnak, kivéve a hibridet és a 3.0t-t: ezek Nissan-motorok. A 2.2d dízelmotor az OM651, 170 LE-s és 400 Nm nyomatékú, a 2.0t benzinmotor pedig az M274, 211 LE-s és 350 Nm nyomatékú. A Q50-hez a tuning box, vagyis tuningmodul kiválasztása a motortól függ: 2.2d vagy 2.0t.
A chiptuning szempontjából mindkét Mercedes-motorhoz a GAN GT tuningmodul tartozik: a 2.2d a gyári 170 LE helyett 218 LE-t, a 2.0t a gyári 211 LE helyett 242 LE-t ér el. A 3.5 Hybrid rendszerteljesítménye 364 LE, a 3.0t-é 405 LE. A modul kizárólag a belső égésű motor szenzorainak jeleit korrigálja.
Infiniti Q50 chiptuning: kérdések
Mekkora a hangolási lehetőség a 405 LE-s, ikerturbós Q50S 3.0t esetében?
A 3.0t a 405 LE-s, ikerturbós Q50. A 3.0t nem szerepel a katalógusban.
Az Infiniti kivonult Nyugat-Európából, befolyásolja ez a modul működését?
Az Infiniti 2019 márciusában jelentette be a kivonulást, az új autók értékesítése 2020 elején megszűnt. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftvere soha nem módosul, a modul pedig bármikor eltávolítható.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.