KIA Carnival chiptuning
14 motor · +18 és +55 LE között
Kia Carnival: 14 motor — 7 benzines és 7 dízel. A teljesítmény +18 és +55 LE között nő, a nyomaték akár +107 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Kia Carnival: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 7 motor | ||||
| 2.2 CRDi194 LE / 421 Nm | +55 LE+107 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 LE GT — 399 EUR · 249 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.9 CRDi 06/2006-> (sensor1)185 LE / 343 Nm | +52 LE+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 229 LE GT — 399 EUR · 237 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.9 CRDi 06/2006-> (sensor2)185 LE / 343 Nm | +52 LE+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 229 LE GT — 399 EUR · 237 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 CRDi150 LE / 412 Nm | +43 LE+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 CRDi200 LE / 421 Nm | +42 LE+88 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.9 CRDi (sensor1)144 LE / 310 Nm | +42 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 180 LE GT — 329 EUR · 186 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.9 CRDi (sensor2)144 LE / 310 Nm | +42 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 180 LE GT — 329 EUR · 186 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 7 motor | ||||
| 3.5 MPI249 LE / 331 Nm | +30 LE+40 Nm |
GA — 199 EUR · 279 LE GA+ — 199 EUR · 279 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7i189 LE / 247 Nm | +23 LE+30 Nm |
GA — 189 EUR · 212 LE GA+ — 189 EUR · 212 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.3i276 LE / 336 Nm | +22 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 298 LE GA+ — 199 EUR · 298 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5i175 LE / 186 Nm | +21 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 196 LE GA+ — 189 EUR · 196 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5i165 LE / 222 Nm | +20 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 185 LE GA+ — 189 EUR · 185 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.8i254 LE / 343 Nm | +20 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 274 LE GA+ — 199 EUR · 274 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5i150 LE / 224 Nm | +18 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Kia Carnival tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +55 LElegjobb ebben a generációban
2.2 CRDi 194 LE → 249 LE. A többi motornál a növekedés +18 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +107 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +87 és +107 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
7 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Kia Carnival: miben különleges?
Kia Carnival chiptuning: először a 2.9 CRDi
Németországban a Carnivalt szinte kizárólag dízellel árulták, ezért a hozzá való tuning box, vagyis tuningmodul, általában a 2.9 CRDi-re vonatkozik. A Kia Carnival chiptuningjánál ezért a gyártás ideje a döntő. A 2002-es ráncfelvarrástól a 2.9 CRDi 144 LE-t és 310 Nm nyomatékot adott, és leváltotta a 126 LE-s 2.9 TD-t.
A 2006 nyarától induló második generációban ugyanekkora motor 185 LE-t és 343 Nm nyomatékot adott. A katalógusban minden 2.9 CRDi kétszer szerepel, sensor1 és sensor2 változatban azonos értékekkel: a szenzor típusában különböznek, nem a kalibrációban. A GAN GT modullal a 144 LE-s, 310 Nm nyomatékú motor 186 LE-t és 397 Nm nyomatékot ér el.
Benzines V6 motorok és az utolsó dízel
A benzines oldalt a 2.5 V6 képviselte, 165 LE-vel a 2002-es ráncfelvarrás előtt és 150 LE-vel utána. A második generáció egy 189 LE-s 2.7 V6 motorral bővült. A V6 motorok a GAN GA és a GAN GA+ modullal, a dízelek a GAN GT és a GAN GTL modullal működnek. A 2.7 V6 a katalógusban 189 LE-s és 247 Nm nyomatékú.
A 2010-es ráncfelvarrás után már csak a 421 Nm nyomatékú 2.2 CRDi maradt, amelyet az Egyesült Királyságban, Svájcban és Ausztriában árultak, mert Németországban 2010 tavaszán leállt az értékesítés. Hozzá csatlakozott 2011-ben egy 150 LE-s változat is. A GAN GA+ modullal a 150 LE-s, 224 Nm nyomatékú 2.5 V6 168 LE-t és 251 Nm nyomatékot ér el.
Kia Carnival chiptuning: kérdések
Hogyan különböztethetem meg a 144 LE-s Carnival 2.9 CRDi-t a 185 LE-s változattól?
A gyártás ideje szerint: a 144 LE-s motort 2002-től 2006 közepéig építették be, a 185 LE-s motort 2006 közepétől.
Mennyivel erősebb lesz a 185 LE-s Carnival 2.9 CRDi?
A 185 LE-s, 343 Nm nyomatékú motor a GAN GT modullal 237 LE-t és 437 Nm nyomatékot ér el. A dízelek a GAN GT modult használják, amely akár 30%-kal több teljesítményt ad, a benzines V6 motorok pedig a GAN GA+ modult, amely akár 12%-os teljesítménynövekedést ad. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Ugyanaz a kisbusz a Kia Sedona, mint a Carnival?
Igen. A Kia Sedona az Egyesült Királyságban és Írországban használt név ugyanarra a kisbuszra, Németországban pedig a 2006-os generációt Carnival 3 néven ismerik. Az Egyesült Királyságban értékesített, azonos generációs autókhoz 170 LE-s 2.9 CRDi változat is tartozott. A 170 LE-s 2.9 CRDi nem szerepel a katalógusban.
Kapható Európában a mai Carnival?
A Kia jelenleg nem kínálja Németországban a 2014–2021-es harmadik és a 2020-tól készülő negyedik generációt. Az európai Carnival az 1999 és 2011 között gyártott kisbusz.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.