Maserati Quattroporte chiptuning
12 motor · +32 és +79 LE között
Maserati Quattroporte: 12 motor — 10 benzines és 2 dízel. A teljesítmény +32 és +79 LE között nő, a nyomaték akár +134 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 219 EUR-tól.
Maserati Quattroporte: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 2 motor | ||||
| 3.0 D275 LE / 570 Nm | +71 LE+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 335 LE GT — 399 EUR · 346 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 D250 LE / 570 Nm | +67 LE+130 Nm |
GTL — 249 EUR · 307 LE GT — 399 EUR · 317 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 10 motor | ||||
| S 3.0T410 LE / 550 Nm | +79 LE+107 Nm |
GTL — 349 EUR · 477 LE GT — 519 EUR · 489 LE |
Kiválasztás → | |
| S 3.0T430 LE / 580 Nm | +79 LE+107 Nm |
GTL — 349 EUR · 497 LE GT — 519 EUR · 509 LE |
Kiválasztás → | |
| S 3.0T404 LE / 550 Nm | +69 LE+94 Nm |
GTL — 349 EUR · 461 LE GT — 519 EUR · 473 LE |
Kiválasztás → | |
| S 3.0T330 LE / 500 Nm | +67 LE+98 Nm |
GTL — 279 EUR · 387 LE GT — 459 EUR · 397 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0T350 LE / 500 Nm | +60 LE+85 Nm |
GTL — 279 EUR · 399 LE GT — 459 EUR · 410 LE |
Kiválasztás → | |
| Sport GT S 4.7i440 LE / 490 Nm | +35 LE+39 Nm |
GA — 219 EUR · 475 LE GA+ — 219 EUR · 475 LE |
Kiválasztás → | |
| S 4.7i430 LE / 490 Nm | +34 LE+39 Nm |
GA — 219 EUR · 464 LE GA+ — 219 EUR · 464 LE |
Kiválasztás → | |
| S Q4 3.0i410 LE / 550 Nm | +33 LE+44 Nm |
GA — 219 EUR · 443 LE GA+ — 219 EUR · 443 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2i400 LE / 451 Nm | +32 LE+36 Nm |
GA — 219 EUR · 432 LE GA+ — 219 EUR · 432 LE |
Kiválasztás → | |
| 4.2i400 LE / 460 Nm | +32 LE+37 Nm |
GA — 219 EUR · 432 LE GA+ — 219 EUR · 432 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Maserati Quattroporte tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +79 LElegjobb ebben a generációban
S 3.0T 410 LE → 489 LE. A többi motornál a növekedés +32 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +134 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +130 és +134 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
5 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Maserati Quattroporte chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Maserati Quattroporte autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.