Mercedes-Benz A W176 (2013–2018) chiptuning
18 motor · +24 és +73 LE között
A W176: 18 motor — 10 benzines és 8 dízel. A teljesítmény +24 és +73 LE között nő, a nyomaték akár +108 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól.
A W176: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 8 motor | ||||
| 220 CDI163 LE / 400 Nm | +50 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 206 LE GT — 399 EUR · 213 LE |
Kiválasztás → | |
| 220 CDI BlueEF170 LE / 350 Nm | +50 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 213 LE GT — 399 EUR · 220 LE |
Kiválasztás → | |
| 220d177 LE / 400 Nm | +50 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 LE GT — 399 EUR · 227 LE |
Kiválasztás → | |
| 200 CDI136 LE / 300 Nm | +41 LE+90 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 177 LE |
Kiválasztás → | |
| 200 CDI136 LE / 360 Nm | +41 LE+108 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 177 LE |
Kiválasztás → | |
| 200 CDI BlueEF (1796 ccm)136 LE / 300 Nm | +40 LE+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 180 CDI BlueEF (1796 ccm)109 LE / 250 Nm | +33 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 160 CDI90 LE / 220 Nm | +26 LE+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 116 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 10 motor | ||||
| 45 AMG 2.0 4MATIC360 LE / 450 Nm | +73 LE+88 Nm |
GTL — 279 EUR · 422 LE GT — 459 EUR · 433 LE |
Kiválasztás → | |
| 220184 LE / 300 Nm | +52 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 228 LE GT — 399 EUR · 236 LE |
Kiválasztás → | |
| 45 AMG 2.0 (sensor1)381 LE / 475 Nm | +52 LE+93 Nm |
GTL — 279 EUR · 425 LE GT — 459 EUR · 433 LE |
Kiválasztás → | |
| 45 AMG 2.0 (sensor2)381 LE / 475 Nm | +52 LE+93 Nm |
GTL — 279 EUR · 425 LE GT — 459 EUR · 433 LE |
Kiválasztás → | |
| 200 BlueEF (1595 ccm)156 LE / 250 Nm | +39 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 LE GT — 399 EUR · 195 LE |
Kiválasztás → | |
| 200 BlueEF (1796 ccm)156 LE / 250 Nm | +33 LE+53 Nm |
GTL — 249 EUR · 184 LE GT — 399 EUR · 189 LE |
Kiválasztás → | |
| 250218 LE / 350 Nm | +33 LE+70 Nm |
GTL — 249 EUR · 246 LE GT — 399 EUR · 251 LE |
Kiválasztás → | |
| 160102 LE / 180 Nm | +31 LE+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 128 LE GT — 329 EUR · 133 LE |
Kiválasztás → | |
| 250 BlueEF211 LE / 350 Nm | +31 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 237 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 180 BlueEF122 LE / 200 Nm | +24 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 142 LE GT — 329 EUR · 146 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Mercedes-Benz A W176 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +73 LElegjobb ebben a generációban
45 AMG 2.0 4MATIC 360 LE → 433 LE. A többi motornál a növekedés +24 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +108 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +64 és +108 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Mercedes-Benz A W176 chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy A W176 autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.