Mercedes-Benz
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Mercedes-Benz CLA chiptuning

Akár 30%-kal több teljesítmény Mercedes-Benz CLA autójához

Válassza ki a generációt és a motort: Mercedes-Benz CLA
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Mercedes-Benz CLA (2013 →): a katalógusban 2 generáció és 16 motor szerepel. 16 turbómotor számára a GAN GT vagy a GAN GTL tuningmodult válassza: a GAN GT +24 és +73 LE közötti növekedést ad (GAN GT 329 EUR-tól, GAN GTL 219 EUR-tól).

2
generáció
2013 →
16
motor
11 benzin · 5 dízel
+73LE
legjobb növekedés
45 AMG 2.0 360→433 LE
már 219EUR
a tuningmodul ára
GAN GTL már 219 EUR · GAN GT már 329 EUR
Generációk

Melyik Mercedes-Benz CLA az Öné?

Kezdje a modellévvel és a karosszériakóddal. A generáción belül a motort a jármű okmányaiban szereplő teljesítmény alapján válassza ki.

13 motor · benzin 9 · dízel 4 · már 219 EUR
+24…+73 LEmax.
3 motor · benzin 2 · dízel 1 · már 219 EUR
+34…+39 LEmax.
GAN tuningmodul Mercedes-Benz CLA modellekhez

Mercedes-Benz CLA tuning: mit csinál a GAN modul, és mit nem?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +73 LEa GAN GT-vel turbómotorokon

    +24 és +73 LE között a teljes Mercedes-Benz CLA kínálatban, GAN GT-vel vagy GAN GTL-lel.

  • +95 Nmdízelmotoroknál a GAN GT-vel

    A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +81 és +95 Nm között, ami előzéskor és vontatáskor érezhető.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Mercedes-Benz CLA
GAN GT már 329 EUR GAN GTL már 219 EUR
Válassza ki a generációt: Mercedes-Benz CLA
A modellről

Mercedes-Benz CLA chiptuning: motorok és generációk

Mercedes CLA chiptuning: a CLA 200 és a CLA 200 d más-más motor

A CLA 200 és a CLA 200 d egy betűben és a teljes motorban különbözik. A CLA 200 motorja 1,3 literes benzinmotor (M282), 163 LE-s és 250 Nm nyomatékú, a CLA 200 d-é pedig dízelmotor (OM654), 150 LE-s és 320 Nm nyomatékú. A dízelnek kevesebb a teljesítménye, de több a nyomatéka. A Mercedes CLA tuning boxszal, vagyis tuningmodullal végzett hangolásánál is külön kell kezelni őket: a benzines és a dízel is a GAN GT modullal működik, mindegyik a saját értékeivel.

Ez a kettő a C118 kupéhoz és az X118 Shooting Brake-hez tartozik, amelyeket 2019 márciusától 2025 novemberéig gyártottak. 2020 októberétől a CLA 180 d az OM608 helyett az OM654 motort kapta, és a katalógusban a 116 LE-s, 280 Nm nyomatékú változat szerepel. A 2023-as ráncfelvarrás után a benzinmotorok – az AMG CLA 45 S kivételével – enyhe hibrid rendszert kaptak, amely 14 LE-vel többet ad. A modul kizárólag a belső égésű motor szenzorainak jeleit korrigálja.

A 2013 és 2019 közötti C117

Az első CLA, a C117, négyajtós kupé volt 2013 januárjától, a Shooting Brake X117 2015-ben egészítette ki. A benzines kínálat a turbós M270: a CLA 180 (122 LE), a CLA 200 (156 LE), a CLA 220 (184 LE) és a CLA 250 (211 LE). A dízelek között van a CLA 180 d (109 LE), a CLA 200 d (136 LE, 300 Nm nyomaték) és a CLA 220 d (170 LE, 350 Nm nyomaték).

A CLA 250 Sport és a 4MATIC változat teljesítménye 218 LE, nyomatéka 350 Nm. Az AMG CLA 45 az M133 motort használta, és kétféle teljesítménnyel készült: a korábbi változat 360 LE-s volt, 2015-ig, a későbbi 381 LE-s, 2015-től 2019-ig. A katalógusban szereplő minden C117-es változat a GAN GT modullal működik.

Kérdések

Mercedes-Benz CLA chiptuning: kérdések

Mennyit nyer a dízel a benzineshez képest a CLA 200 d chip tuningjánál?

A benzines CLA 200 a gyári 163 LE és 250 Nm nyomaték helyett a GAN GT modullal 202 LE-t és 333 Nm nyomatékot ér el. A CLA 200 d gyárilag 150 LE-s, a GAN GT modullal pedig 187 LE-t ér el. Turbómotorokon a GAN GT modul akár 30%-kal több teljesítményt ad. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.

Melyik érték érvényes a CLA 220 CDI chiptuningjánál: 170 LE vagy 177 LE?

Eleinte a motor 170 LE-s volt, 2014-től 177 LE-s, 2018 és 2019 között pedig ismét 170 LE-s. A GAN GT modul mindkét teljesítményt lefedi, mindegyiket a saját értékeivel, ezért ellenőrizze autója évjáratát.

Melyik érték érvényes az AMG CLA 45 chiptuningjánál: 360 LE vagy 381 LE?

Mindkettő az M133 motor, 2015 előtt és után. Mindkettőhöz a GAN GT modul való: a 360 LE-s változat 450 Nm nyomatékú, a 381 LE-s változat 475 Nm nyomatékú.

Melyik értékek érvényesek a CLA Shooting Brake-re?

A motorkínálat a kupéra és a Shooting Brake-re együtt vonatkozik, ezért az értékek az autó motorjától függenek. A Mercedes CLA Shooting Brake chiptuningjánál a 2015-től gyártott X117-re és a 2019-től gyártott X118-ra érvényesek az értékek.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Mercedes-Benz CLA

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon