Mitsubishi Lancer IX (2010-ig) chiptuning
11 motor · +10 és +22 LE között
Mitsubishi Lancer IX: 11 motor — 11 benzines. A teljesítmény +10 és +22 LE között nő, a nyomaték akár +32 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Mitsubishi Lancer IX: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 11 motor | ||||
| Evolution 2.0T (2005-07)280 LE / 400 Nm | +22 LE+32 Nm |
GA — 199 EUR · 302 LE GA+ — 199 EUR · 302 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i162 LE / 219 Nm | +19 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 181 LE GA+ — 189 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i135 LE / 176 Nm | +16 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 151 LE GA+ — 189 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i123 LE / 173 Nm | +15 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 138 LE GA+ — 189 EUR · 138 LE |
Kiválasztás → | |
| Cedia 1.8i125 LE / 174 Nm | +15 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i120 LE / 176 Nm | +14 LE+21 Nm |
GA — 189 EUR · 134 LE GA+ — 189 EUR · 134 LE |
Kiválasztás → | |
| Cedia 1.5i105 LE / 140 Nm | +13 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 118 LE GA+ — 189 EUR · 118 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i97 LE / 138 Nm | +12 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 109 LE GA+ — 189 EUR · 109 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i98 LE / 150 Nm | +12 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 110 LE GA+ — 189 EUR · 110 LE |
Kiválasztás → | |
| Cedia 1.5i101 LE / 137 Nm | +12 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 113 LE GA+ — 189 EUR · 113 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.3i81 LE / 120 Nm | +10 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 91 LE GA+ — 189 EUR · 91 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Mitsubishi Lancer IX tuning: mi változik?
Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +22 LElegjobb ebben a generációban
Evolution 2.0T (2005-07) 280 LE → 302 LE. A többi motornál a növekedés +10 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- akár 30%-kaltöbb teljesítmény
GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Mitsubishi Lancer IX: miben különleges?
Mitsubishi Lancer 2010 chiptuning: itt a CS0 szerepel, nem a CY0
Egy 2010-ben gyártott Lancer nem erre az oldalra tartozik: Európában abban az évben már a CY0 az autó, amely nálunk a tizedik generációs Lancer oldalán szerepel. A tuning boxszal, vagyis tuningmodullal végzett Mitsubishi Lancer chiptuningnál a karosszéria kódja dönt: a CS0 itt van, a CY0 a tizedik generációs Lancer oldalán. A CS0-t Európában 2003 őszétől árulták, a szedánt 2007 őszéig, a kombit 2008 nyaráig. A források másképp számozzák ezt a generációt: a német forrásokban hetedik, az angolokban nyolcadik, a GAN katalógusában kilencedik.
A CS0 három benzinmotorral készült, dízellel nem: egy 81 LE-s 1.3-assal, egy 98 LE-s 1.6-ossal és egy 135 LE-s 2.0-val. A chiptuninghoz használt GAN GA+ modullal, amely akár 12%-kal több teljesítményt ad, az 1.6-os a gyári 98 LE helyett 110 LE-t, a 2.0-s a gyári 135 LE helyett 151 LE-t ér el. Az Evolution IX (2005–2007) ugyanarra a platformra épült, és ezen az oldalon Evolution 2.0T (2005-07) néven szerepel.
Mitsubishi Lancer: mit mondanak a tulajdonosok a GAN-ról?
Az első 50 km-en észrevettem a különbséget, és ez NEM placebo. A teljes tartományban érzem a nyomaték növekedését, és igazán a 2. fokozat végén mutatkozik meg, ahol a fordulatszám 6500-ra ugrik. Szeretne egy kis teljesítménynövekedést szerelő beavatkozása nélkül? Akkor ez a chip Önnek való. Rendkívül könnyű beszerelni…
Mitsubishi Lancer IX chiptuning: kérdések
Mennyi teljesítményt ad a GAN GA+ modul a Lancer 1.6-os, 98 LE-s motorjának?
A 98 LE-s, 150 Nm nyomatékú 1.6-os a gyári értékek helyett 110 LE-t és 168 Nm nyomatékot ér el, a 135 LE-s, 176 Nm nyomatékú 2.0-s pedig 151 LE-t és 197 Nm nyomatékot. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Hol találhatók a 2007 és 2016 között gyártott Lancer motorjai?
A következő generáció, a tizedik generációs Lancer oldalán; az autó 2007 novemberében érkezett Európába.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.