Nissan Note II (2012-től) chiptuning
7 motor · +10 és +27 LE között
Nissan Note II: 7 motor — 5 benzines és 2 dízel. A teljesítmény +10 és +27 LE között nő, a nyomaték akár +60 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Nissan Note II: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 2 motor | ||||
| 1.5 dCi (sensor1)90 LE / 200 Nm | +27 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi (sensor2)90 LE / 200 Nm | +27 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 5 motor | ||||
| 1.6i138 LE / 163 Nm | +17 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 155 LE GA+ — 189 EUR · 155 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i109 LE / 150 Nm | +13 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 122 LE GA+ — 189 EUR · 122 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2i98 LE / 142 Nm | +12 LE+17 Nm |
GA — 189 EUR · 110 LE GA+ — 189 EUR · 110 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2h80 LE / 110 Nm | +10 LE+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 LE GA+ — 189 EUR · 90 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2i80 LE / 110 Nm | +10 LE+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 LE GA+ — 189 EUR · 90 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Nissan Note II tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +27 LElegjobb ebben a generációban
1.5 dCi (sensor1) 90 LE → 117 LE. A többi motornál a növekedés +10 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +60 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +60 és +60 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
5 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Nissan Note II chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Nissan Note II autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.