Nissan Qashqai I (2007–2013) chiptuning
11 motor · +14 és +43 LE között
Nissan Qashqai I: 11 motor — 5 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +14 és +43 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Nissan Qashqai I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.0 dCi150 LE / 320 Nm | +43 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 dCi131 LE / 320 Nm | +39 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 LE GT — 329 EUR · 170 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi (sensor1)110 LE / 240 Nm | +33 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 LE GT — 329 EUR · 143 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi106 LE / 240 Nm | +32 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 133 LE GT — 329 EUR · 138 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi (sensor2)110 LE / 240 Nm | +32 LE+70 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi103 LE / 240 Nm | +31 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 LE GT — 329 EUR · 134 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 5 motor | ||||
| 2.0i140 LE / 193 Nm | +17 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 157 LE GA+ — 189 EUR · 157 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i141 LE / 196 Nm | +17 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 158 LE GA+ — 189 EUR · 158 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i114 LE / 156 Nm | +14 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 128 LE GA+ — 189 EUR · 128 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i115 LE / 160 Nm | +14 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 129 LE GA+ — 189 EUR · 129 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i117 LE / 158 Nm | +14 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 131 LE GA+ — 189 EUR · 131 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Nissan Qashqai I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +43 LElegjobb ebben a generációban
2.0 dCi 150 LE → 193 LE. A többi motornál a növekedés +14 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +70 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
5 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Nissan Qashqai I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Nissan Qashqai I autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.