Peugeot 406 (2001–2006) chiptuning
16 motor · +11 és +39 LE között
406: 16 motor — 8 benzines és 8 dízel. A teljesítmény +11 és +39 LE között nő, a nyomaték akár +88 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
406: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 8 motor | ||||
| 2.2 HDI (system Bosch)133 LE / 317 Nm | +39 LE+88 Nm |
GTL — 219 EUR · 166 LE GT — 329 EUR · 172 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 HDI (system Siemens, Delphi)133 LE / 317 Nm | +39 LE+88 Nm |
GTL — 219 EUR · 166 LE GT — 329 EUR · 172 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Bosch)109 LE / 250 Nm | +33 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)109 LE / 250 Nm | +33 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Bosch)107 LE / 250 Nm | +32 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 134 LE GT — 329 EUR · 139 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)107 LE / 250 Nm | +32 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 134 LE GT — 329 EUR · 139 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Bosch)90 LE / 205 Nm | +27 LE+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HDI (system Siemens, Delphi)90 LE / 205 Nm | +27 LE+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 8 motor | ||||
| 3.0i207 LE / 285 Nm | +25 LE+34 Nm |
GA — 199 EUR · 232 LE GA+ — 199 EUR · 232 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0i210 LE / 285 Nm | +25 LE+34 Nm |
GA — 199 EUR · 235 LE GA+ — 199 EUR · 235 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0i190 LE / 267 Nm | +23 LE+32 Nm |
GA — 189 EUR · 213 LE GA+ — 189 EUR · 213 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2i158 LE / 217 Nm | +19 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 177 LE GA+ — 189 EUR · 177 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 HPi140 LE / 192 Nm | +17 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 157 LE GA+ — 189 EUR · 157 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i132 LE / 180 Nm | +16 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 148 LE GA+ — 189 EUR · 148 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i135 LE / 190 Nm | +16 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 151 LE GA+ — 189 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i88 LE / 130 Nm | +11 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 99 LE GA+ — 189 EUR · 99 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Peugeot 406 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +39 LElegjobb ebben a generációban
2.2 HDI (system Bosch) 133 LE → 172 LE. A többi motornál a növekedés +11 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +88 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +62 és +88 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
8 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Peugeot 406 chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy 406 autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.