Renault
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Renault Espace IV (2003–2014) chiptuning

11 motor · +20 és +51 LE között

Válassza ki motorját: Renault Espace IV
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Renault Espace IV: 11 motor — 1 benzines és 10 dízel. A teljesítmény +20 és +51 LE között nő, a nyomaték akár +105 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.

11
motor
1 benzin · 10 dízel
+51LE
legjobb ebben a generációban: 3.0 dCi V6 181 → 232 LE
növekedési tartomány +20…+51 LE
+105Nm
max. nyomatéknövekedés
3.0 dCi V6, GT
10
turbómotor
1 — GA / GA+
Teljesítménynövekedés

Renault Espace IV: az összes motor pontos növekedéssel

Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.

MotorGyári → GAN-nalNövekedésTuningmodulok és árak
Dízel · 10 motor
3.0 dCi V6181 LE / 400 Nm
181 LE232 LE / 505 Nm
+51 LE+105 Nm
GTL — 249 EUR · 224 LE
GT — 399 EUR · 232 LE
Kiválasztás →
3.0 dCi V6177 LE / 360 Nm
177 LE227 LE / 455 Nm
+50 LE+95 Nm
GTL — 249 EUR · 220 LE
GT — 399 EUR · 227 LE
Kiválasztás →
2.0 dCi FAP173 LE / 360 Nm
173 LE222 LE / 457 Nm
+49 LE+97 Nm
GTL — 249 EUR · 215 LE
GT — 399 EUR · 222 LE
Kiválasztás →
3.0 dCi V6163 LE / 360 Nm
163 LE210 LE / 455 Nm
+47 LE+95 Nm
GTL — 249 EUR · 203 LE
GT — 399 EUR · 210 LE
Kiválasztás →
2.0 dCi FAP150 LE / 340 Nm
150 LE193 LE / 429 Nm
+43 LE+89 Nm
GTL — 249 EUR · 187 LE
GT — 399 EUR · 193 LE
Kiválasztás →
2.2 dCi150 LE / 320 Nm
150 LE193 LE / 409 Nm
+43 LE+89 Nm
GTL — 249 EUR · 187 LE
GT — 399 EUR · 193 LE
Kiválasztás →
2.2 dCi139 LE / 320 Nm
139 LE180 LE / 409 Nm
+41 LE+89 Nm
GTL — 219 EUR · 174 LE
GT — 329 EUR · 180 LE
Kiválasztás →
2.0 dCi131 LE / 320 Nm
131 LE170 LE / 409 Nm
+39 LE+89 Nm
GTL — 219 EUR · 164 LE
GT — 329 EUR · 170 LE
Kiválasztás →
1.9 dCi120 LE / 270 Nm
120 LE156 LE / 349 Nm
+36 LE+79 Nm
GTL — 219 EUR · 151 LE
GT — 329 EUR · 156 LE
Kiválasztás →
1.9 dCi116 LE / 215 Nm
116 LE151 LE / 293 Nm
+35 LE+78 Nm
GTL — 219 EUR · 146 LE
GT — 329 EUR · 151 LE
Kiválasztás →
Benzin · 1 motor
2.0T165 LE / 250 Nm
165 LE185 LE / 280 Nm
+20 LE+30 Nm
GA — 189 EUR · 185 LE
GA+ — 189 EUR · 185 LE
Kiválasztás →
gyári teljesítménynövekedés GAN-nal

Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.

Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?

A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.

Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:

3.0 dCi V6 163 / 177 / 181 LE2.0 dCi FAP 150 / 173 LE2.2 dCi 139 / 150 LE1.9 dCi 116 / 120 LE
GAN tuningmodul: Renault Espace IV

Renault Espace IV tuning: mi változik?

A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +51 LElegjobb ebben a generációban

    3.0 dCi V6 181 LE → 232 LE. A többi motornál a növekedés +20 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • +105 Nmdízelmotoroknál

    A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +78 és +105 Nm között.

  • akár 12%a GAN GA+-szal

    GAN GA és GAN GA+ tuningmodulok: az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Renault Espace IV
GAN GT már 329 EUR GAN GTL már 219 EUR GAN GA / GA+ már 189 EUR
Keresse meg motorját a táblázatban
Kérdések

Renault Espace IV chiptuning: kérdések

Melyik tuningmodul kell egy Renault Espace IV autóhoz?

Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Renault Espace IV

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon