Renault
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Renault Kangoo II (2008-tól) chiptuning

10 motor · +10 és +33 LE között

Válassza ki motorját: Renault Kangoo II
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Renault Kangoo II: 10 motor — 3 benzines és 7 dízel. A teljesítmény +10 és +33 LE között nő, a nyomaték akár +72 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.

10
motor
3 benzin · 7 dízel
+33LE
legjobb ebben a generációban: 1.5 dCi 110 → 143 LE
növekedési tartomány +10…+33 LE
+72Nm
max. nyomatéknövekedés
1.5 dCi, GT
7
turbómotor
3 szívó motor — GA / GA+
Teljesítménynövekedés

Renault Kangoo II: az összes motor pontos növekedéssel

Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.

MotorGyári → GAN-nalNövekedésTuningmodulok és árak
Dízel · 7 motor
1.5 dCi110 LE / 240 Nm
110 LE143 LE / 312 Nm
+33 LE+72 Nm
GTL — 219 EUR · 138 LE
GT — 329 EUR · 143 LE
Kiválasztás →
1.5 dCi 110 FAP106 LE / 240 Nm
106 LE138 LE / 312 Nm
+32 LE+72 Nm
GTL — 219 EUR · 133 LE
GT — 329 EUR · 138 LE
Kiválasztás →
1.5 dCi 105 FAP103 LE / 240 Nm
103 LE134 LE / 312 Nm
+31 LE+72 Nm
GTL — 219 EUR · 129 LE
GT — 329 EUR · 134 LE
Kiválasztás →
1.5 dCi 90 FAP90 LE / 200 Nm
90 LE117 LE / 260 Nm
+27 LE+60 Nm
GTL — 219 EUR · 113 LE
GT — 329 EUR · 117 LE
Kiválasztás →
1.5 dCi 85 eco86 LE / 200 Nm
86 LE112 LE / 260 Nm
+26 LE+60 Nm
GTL — 219 EUR · 108 LE
GT — 329 EUR · 112 LE
Kiválasztás →
1.5 dCi 75 FAP75 LE / 180 Nm
75 LE97 LE / 234 Nm
+22 LE+54 Nm
GTL — 219 EUR · 94 LE
GT — 329 EUR · 97 LE
Kiválasztás →
1.5 dCi 70 eco68 LE / 185 Nm
68 LE88 LE / 233 Nm
+20 LE+48 Nm
GTL — 219 EUR · 85 LE
GT — 329 EUR · 88 LE
Kiválasztás →
Benzin · 3 motor
1.6i102 LE / 145 Nm
102 LE114 LE / 162 Nm
+12 LE+17 Nm
GA — 189 EUR · 114 LE
GA+ — 189 EUR · 114 LE
Kiválasztás →
1.6i95 LE / 148 Nm
95 LE106 LE / 166 Nm
+11 LE+18 Nm
GA — 189 EUR · 106 LE
GA+ — 189 EUR · 106 LE
Kiválasztás →
1.6i84 LE / 124 Nm
84 LE94 LE / 139 Nm
+10 LE+15 Nm
GA — 189 EUR · 94 LE
GA+ — 189 EUR · 94 LE
Kiválasztás →
gyári teljesítménynövekedés GAN-nal

Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.

Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?

A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.

Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:

1.6i 84 / 95 / 102 LE
GAN tuningmodul: Renault Kangoo II

Renault Kangoo II tuning: mi változik?

A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +33 LElegjobb ebben a generációban

    1.5 dCi 110 LE → 143 LE. A többi motornál a növekedés +10 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • +72 Nmdízelmotoroknál

    A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +48 és +72 Nm között.

  • akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon

    3 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Renault Kangoo II
GAN GT már 329 EUR GAN GTL már 219 EUR GAN GA / GA+ már 189 EUR
Keresse meg motorját a táblázatban
Kérdések

Renault Kangoo II chiptuning: kérdések

Melyik tuningmodul kell egy Renault Kangoo II autóhoz?

A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Renault Kangoo II

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon