Renault Master III (2010-től) chiptuning
7 motor · +33 és +47 LE között
Renault Master III: 7 motor — 7 dízel. A teljesítmény +33 és +47 LE között nő, a nyomaték akár +102 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól.
Renault Master III: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 7 motor | ||||
| 2.3 dCi (sensor1)163 LE / 360 Nm | +47 LE+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3 dCi (sensor2)163 LE / 360 Nm | +47 LE+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3 dCi150 LE / 350 Nm | +43 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3 dCi146 LE / 350 Nm | +42 LE+102 Nm |
GTL — 219 EUR · 183 LE GT — 329 EUR · 188 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3 dCi136 LE / 340 Nm | +40 LE+93 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3 dCi125 LE / 310 Nm | +37 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 LE GT — 329 EUR · 162 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3 dCi110 LE / 285 Nm | +33 LE+82 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 LE GT — 329 EUR · 143 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Renault Master III tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +47 LElegjobb ebben a generációban
2.3 dCi (sensor1) 163 LE → 210 LE. A többi motornál a növekedés +33 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +102 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +82 és +102 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Renault Master III chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Renault Master III autóhoz?
Ebben a generációban minden motor turbófeltöltős, ezért GAN GT vagy GAN GTL modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.