Renault Megane I (2003-ig) chiptuning
11 motor · +8 és +31 LE között
Renault Megane I: 11 motor — 8 benzines és 2 dízel és 1 hibrid. A teljesítmény +8 és +31 LE között nő, a nyomaték akár +65 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Renault Megane I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 2 motor | ||||
| 1.9 dCi102 LE / 200 Nm | +31 LE+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 128 LE GT — 329 EUR · 133 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi98 LE / 200 Nm | +28 LE+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 123 LE GT — 329 EUR · 126 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 8 motor | ||||
| 2.0i150 LE / 185 Nm | +18 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i116 LE / 158 Nm | +14 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 130 LE GA+ — 189 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i113 LE / 168 Nm | +14 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 127 LE GA+ — 189 EUR · 127 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i107 LE / 148 Nm | +13 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 120 LE GA+ — 189 EUR · 120 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i95 LE / 127 Nm | +11 LE+15 Nm |
GA — 189 EUR · 106 LE GA+ — 189 EUR · 106 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i90 LE / 124 Nm | +11 LE+15 Nm |
GA — 189 EUR · 101 LE GA+ — 189 EUR · 101 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i75 LE / 130 Nm | +9 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 84 LE GA+ — 189 EUR · 84 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i Eco (BA0T)70 LE / 105 Nm | +8 LE+13 Nm |
GA — 189 EUR · 78 LE GA+ — 189 EUR · 78 LE |
Kiválasztás → | |
| Hibrid · 1 motor | ||||
| 1.4 e (BA0E)75 LE / 114 Nm | +9 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 84 LE GA+ — 189 EUR · 84 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Renault Megane I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +31 LElegjobb ebben a generációban
1.9 dCi 102 LE → 133 LE. A többi motornál a növekedés +8 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +65 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +58 és +65 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
8 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Renault Megane I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Renault Megane I autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.