Renault Scenic II (2003–2009) chiptuning
13 motor · +12 és +43 LE között
Renault Scenic II: 13 motor — 3 benzines és 10 dízel. A teljesítmény +12 és +43 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Renault Scenic II: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 10 motor | ||||
| 2.0 dCi150 LE / 340 Nm | +43 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi120 LE / 270 Nm | +36 LE+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 LE GT — 329 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi116 LE / 215 Nm | +35 LE+78 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 LE GT — 329 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi FAP110 LE / 215 Nm | +33 LE+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 LE GT — 329 EUR · 143 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi106 LE / 240 Nm | +32 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 133 LE GT — 329 EUR · 138 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi FAP eco2103 LE / 240 Nm | +31 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 LE GT — 329 EUR · 134 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi101 LE / 200 Nm | +30 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 LE GT — 329 EUR · 131 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi86 LE / 200 Nm | +26 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 108 LE GT — 329 EUR · 112 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi82 LE / 185 Nm | +24 LE+56 Nm |
GTL — 219 EUR · 102 LE GT — 329 EUR · 106 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi FAP131 LE / 300 Nm | +23 LE+50 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 LE GT — 329 EUR · 154 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 3 motor | ||||
| 2.0i136 LE / 191 Nm | +16 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 152 LE GA+ — 189 EUR · 152 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i115 LE / 152 Nm | +14 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 129 LE GA+ — 189 EUR · 129 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i98 LE / 127 Nm | +12 LE+15 Nm |
GA — 189 EUR · 110 LE GA+ — 189 EUR · 110 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Renault Scenic II tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +43 LElegjobb ebben a generációban
2.0 dCi 150 LE → 193 LE. A többi motornál a növekedés +12 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +50 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
3 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Renault Scenic II chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Renault Scenic II autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.