Renault Trafic II (2014-ig) chiptuning
10 motor · +14 és +42 LE között
Renault Trafic II: 10 motor — 1 benzines és 9 dízel. A teljesítmény +14 és +42 LE között nő, a nyomaték akár +87 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Renault Trafic II: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 9 motor | ||||
| 2.5 dCi145 LE / 320 Nm | +42 LE+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 181 LE GT — 329 EUR · 187 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 dCi135 LE / 310 Nm | +40 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 169 LE GT — 329 EUR · 175 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi116 LE / 215 Nm | +34 LE+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 LE GT — 329 EUR · 150 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 dCi114 LE / 290 Nm | +34 LE+83 Nm |
GTL — 219 EUR · 143 LE GT — 329 EUR · 148 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi101 LE / 240 Nm | +30 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 LE GT — 329 EUR · 131 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5 dCi101 LE / 240 Nm | +29 LE+70 Nm |
GTL — 219 EUR · 126 LE GT — 329 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 dCi90 LE / 240 Nm | +27 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 dCi82 LE / 190 Nm | +24 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 102 LE GT — 329 EUR · 106 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 dCi114 LE / 290 Nm | +23 LE+73 Nm |
GTL — 219 EUR · 134 LE GT — 329 EUR · 137 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 1 motor | ||||
| 2.0i120 LE / 190 Nm | +14 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 134 LE GA+ — 189 EUR · 134 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Renault Trafic II tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +42 LElegjobb ebben a generációban
2.5 dCi 145 LE → 187 LE. A többi motornál a növekedés +14 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +87 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +60 és +87 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
1 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Renault Trafic II chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Renault Trafic II autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.