Saab 9-5 I (2001–2010) chiptuning
6 motor · +18 és +43 LE között
Saab 9-5 I: 6 motor — 3 benzines és 3 dízel. A teljesítmény +18 és +43 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Saab 9-5 I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 3 motor | ||||
| 1.9 TID150 LE / 320 Nm | +43 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TiD V6185 LE / 350 Nm | +39 LE+74 Nm |
GTL — 249 EUR · 218 LE GT — 399 EUR · 224 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TID175 LE / 350 Nm | +37 LE+74 Nm |
GTL — 249 EUR · 207 LE GT — 399 EUR · 212 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 3 motor | ||||
| 2.3T185 LE / 280 Nm | +22 LE+34 Nm |
GA — 189 EUR · 207 LE GA+ — 189 EUR · 207 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3T260 LE / 370 Nm | +21 LE+30 Nm |
GA — 199 EUR · 281 LE GA+ — 199 EUR · 281 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0T150 LE / 240 Nm | +18 LE+29 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Saab 9-5 I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +43 LElegjobb ebben a generációban
1.9 TID 150 LE → 193 LE. A többi motornál a növekedés +18 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +74 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal
GAN GA és GAN GA+ tuningmodulok: az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Saab 9-5 I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Saab 9-5 I autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.