Skoda Yeti chiptuning
14 motor · +13 és +46 LE között
Skoda Yeti: 14 motor — 8 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +13 és +46 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Skoda Yeti: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.0 TDI140 LE / 320 Nm | +38 LE+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 LE GT — 329 EUR · 178 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI150 LE / 340 Nm | +38 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 LE GT — 399 EUR · 188 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI DPF 04/2015->150 LE / 340 Nm | +38 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 LE GT — 399 EUR · 188 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI170 LE / 350 Nm | +34 LE+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 204 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI CR105 LE / 250 Nm | +31 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 LE GT — 329 EUR · 136 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI110 LE / 250 Nm | +22 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 LE GT — 329 EUR · 132 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 8 motor | ||||
| 1.8 TSI160 LE / 250 Nm | +46 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 206 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI150 LE / 200 Nm | +45 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 LE GT — 399 EUR · 195 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TSI152 LE / 250 Nm | +44 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 LE GT — 399 EUR · 196 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI122 LE / 200 Nm | +24 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 142 LE GT — 329 EUR · 146 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI125 LE / 200 Nm | +24 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 LE GT — 329 EUR · 149 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2 TSI105 LE / 175 Nm | +20 LE+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 LE GT — 329 EUR · 125 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2 TSI110 LE / 175 Nm | +20 LE+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 LE GT — 329 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i110 LE / 155 Nm | +13 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 123 LE GA+ — 189 EUR · 123 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Skoda Yeti tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +46 LElegjobb ebben a generációban
1.8 TSI 160 LE → 206 LE. A többi motornál a növekedés +13 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +61 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
1 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Skoda Yeti: miben különleges?
Škoda Yeti chiptuning: mit ellenőrizzen először
Minden dízel Yeti, a 2.0 TDI-t is beleértve, részecskeszűrővel rendelkezik, amelynek rendszeresen hosszabb, nagyobb sebességű utakra van szüksége. A benzinmotoroknál 2015 júniusától a szíjhajtású EA211 motorok váltották az EA111 1.2 TSI 105 és az 1.4 TSI 122 motort. A Yeti hangolása tuning boxszal, vagyis tuningmodullal a motortól függ. A katalógus minden TSI és TDI motorja, az 1.2 TSI-től a 170 LE-s 2.0 TDI-ig, a GAN GT modullal működik.
Skoda Yeti chiptuning: kérdések
Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul a Škoda Yeti 140 LE-s 2.0 TDI motorjának?
A GAN GT modullal a dízel a gyári 140 LE és 320 Nm helyett 178 LE-t és 404 Nm nyomatékot ér el. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei. A GAN GT modul akár 30%-kal több teljesítményt ad.
Mit ellenőrizzek először a Yeti chip tuningja előtt az EA111 vezérműlánca miatt?
A vezérműlánc megnyúlása az 1.2 TSI korai, nagyjából 2011 júniusáig gyártott EA111 változatának ismert gyenge pontja, és a hideg indításkor hallható csörgés kopott láncra vagy láncfeszítőre utalhat. A tuningmodul nem pótolja a kopott alkatrészt: beszerelés előtt ellenőriztesse a láncot. A modul beszerelése után a motor gyári védelmi funkciói aktívak maradnak, és a gyári szoftver nem változik.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.