SsangYong Kyron chiptuning
7 motor · +18 és +47 LE között
SsangYong Kyron: 7 motor — 2 benzines és 5 dízel. A teljesítmény +18 és +47 LE között nő, a nyomaték akár +96 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
SsangYong Kyron: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 5 motor | ||||
| 2.7 Xdi163 LE / 345 Nm | +47 LE+96 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7 Xdi165 LE / 342 Nm | +47 LE+96 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 LE GT — 399 EUR · 212 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 Xdi141 LE / 310 Nm | +41 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 176 LE GT — 329 EUR · 182 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 Xdi136 LE / 310 Nm | +40 LE+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 Xdi139 LE / 310 Nm | +40 LE+90 Nm |
GTL — 219 EUR · 174 LE GT — 329 EUR · 179 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 2 motor | ||||
| 2.3i150 LE / 214 Nm | +18 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.3i150 LE / 220 Nm | +18 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
SsangYong Kyron tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +47 LElegjobb ebben a generációban
2.7 Xdi 163 LE → 210 LE. A többi motornál a növekedés +18 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +96 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +87 és +96 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
2 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
SsangYong Kyron chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy SsangYong Kyron autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.