Subaru
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Subaru Legacy IV (2003–2009) chiptuning

12 motor · +17 és +29 LE között

Válassza ki motorját: Subaru Legacy IV
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Subaru Legacy IV: 12 motor — 12 benzines. A teljesítmény +17 és +29 LE között nő, a nyomaték akár +36 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.

12
motor
12 benzin
+29LE
legjobb ebben a generációban: 3.0i 245 → 274 LE
növekedési tartomány +17…+29 LE
+36Nm
max. nyomatéknövekedés
3.0i, GA+
már 189EUR
a tuningmodul ára
GAN GA már 189 EUR · GAN GA+ már 189 EUR
Teljesítménynövekedés

Subaru Legacy IV: az összes motor pontos növekedéssel

Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.

MotorGyári → GAN-nalNövekedésTuningmodulok és árak
Benzin · 12 motor
3.0i245 LE / 297 Nm
245 LE274 LE / 333 Nm
+29 LE+36 Nm
GA — 199 EUR · 274 LE
GA+ — 199 EUR · 274 LE
Kiválasztás →
2.0i190 LE / 196 Nm
190 LE213 LE / 220 Nm
+23 LE+24 Nm
GA — 189 EUR · 213 LE
GA+ — 189 EUR · 213 LE
Kiválasztás →
2.0i180 LE / 196 Nm
180 LE202 LE / 220 Nm
+22 LE+24 Nm
GA — 189 EUR · 202 LE
GA+ — 189 EUR · 202 LE
Kiválasztás →
2.0T260 LE / 325 Nm
260 LE281 LE / 351 Nm
+21 LE+26 Nm
GA — 199 EUR · 281 LE
GA+ — 199 EUR · 281 LE
Kiválasztás →
2.5i173 LE / 227 Nm
173 LE194 LE / 254 Nm
+21 LE+27 Nm
GA — 189 EUR · 194 LE
GA+ — 189 EUR · 194 LE
Kiválasztás →
2.5i177 LE / 299 Nm
177 LE198 LE / 335 Nm
+21 LE+36 Nm
GA — 189 EUR · 198 LE
GA+ — 189 EUR · 198 LE
Kiválasztás →
2.0i164 LE / 190 Nm
164 LE184 LE / 213 Nm
+20 LE+23 Nm
GA — 189 EUR · 184 LE
GA+ — 189 EUR · 184 LE
Kiválasztás →
2.5i165 LE / 226 Nm
165 LE185 LE / 253 Nm
+20 LE+27 Nm
GA — 189 EUR · 185 LE
GA+ — 189 EUR · 185 LE
Kiválasztás →
2.5i167 LE / 229 Nm
167 LE187 LE / 256 Nm
+20 LE+27 Nm
GA — 189 EUR · 187 LE
GA+ — 189 EUR · 187 LE
Kiválasztás →
3.6i256 LE / 247 Nm
256 LE276 LE / 267 Nm
+20 LE+20 Nm
GA — 199 EUR · 276 LE
GA+ — 199 EUR · 276 LE
Kiválasztás →
2.0i150 LE / 196 Nm
150 LE168 LE / 220 Nm
+18 LE+24 Nm
GA — 189 EUR · 168 LE
GA+ — 189 EUR · 168 LE
Kiválasztás →
2.0i138 LE / 187 Nm
138 LE155 LE / 209 Nm
+17 LE+22 Nm
GA — 189 EUR · 155 LE
GA+ — 189 EUR · 155 LE
Kiválasztás →
gyári teljesítménynövekedés GAN-nal

Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.

Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?

A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.

Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:

2.0i 138 / 150 / 164 / 180 / 190 LE2.5i 165 / 167 / 173 / 177 LE
GAN tuningmodul: Subaru Legacy IV

Subaru Legacy IV tuning: mi változik?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +29 LElegjobb ebben a generációban

    3.0i 245 LE → 274 LE. A többi motornál a növekedés +17 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény

    GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Subaru Legacy IV
GAN GA / GA+ már 189 EUR
Keresse meg motorját a táblázatban
Kérdések

Subaru Legacy IV chiptuning: kérdések

Melyik tuningmodul kell egy Subaru Legacy IV autóhoz?

Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Subaru Legacy IV

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon