Suzuki Swift IV (2010–2017) chiptuning
11 motor · +11 és +22 LE között
Suzuki Swift IV: 11 motor — 11 benzines. A teljesítmény +11 és +22 LE között nő, a nyomaték akár +55 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Suzuki Swift IV: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 11 motor | ||||
| 1.3 DDiS75 LE / 190 Nm | +22 LE+55 Nm |
GTL — 219 EUR · 94 LE GT — 329 EUR · 97 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i134 LE / 160 Nm | +16 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 150 LE GA+ — 189 EUR · 150 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i136 LE / 160 Nm | +16 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 152 LE GA+ — 189 EUR · 152 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i136 LE / 148 Nm | +16 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 152 LE GA+ — 189 EUR · 152 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i125 LE / 148 Nm | +15 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.5i102 LE / 133 Nm | +12 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 114 LE GA+ — 189 EUR · 114 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2i94 LE / 118 Nm | +11 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 105 LE GA+ — 189 EUR · 105 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.2i RS91 LE / 118 Nm | +11 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 102 LE GA+ — 189 EUR · 102 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.3i92 LE / 116 Nm | +11 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 103 LE GA+ — 189 EUR · 103 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i94 LE / 130 Nm | +11 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 105 LE GA+ — 189 EUR · 105 LE |
Kiválasztás → | |
| Dzire 1.2i94 LE / 113 Nm | +11 LE+14 Nm |
GA — 189 EUR · 105 LE GA+ — 189 EUR · 105 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Suzuki Swift IV tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +22 LElegjobb ebben a generációban
1.3 DDiS 75 LE → 97 LE. A többi motornál a növekedés +11 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
10 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Suzuki Swift IV chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Suzuki Swift IV autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.