Toyota Avensis III (2008–2018) chiptuning
9 motor · +16 és +50 LE között
Toyota Avensis III: 9 motor — 3 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +16 és +50 LE között nő, a nyomaték akár +105 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Toyota Avensis III: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.2 D-CAT177 LE / 400 Nm | +50 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 LE GT — 399 EUR · 227 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.2 D-4D150 LE / 340 Nm | +43 LE+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D-4D143 LE / 320 Nm | +42 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 179 LE GT — 329 EUR · 185 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D-4D126 LE / 310 Nm | +38 LE+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 158 LE GT — 329 EUR · 164 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D-4D124 LE / 300 Nm | +37 LE+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 155 LE GT — 329 EUR · 161 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 D-4D111 LE / 270 Nm | +33 LE+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 139 LE GT — 329 EUR · 144 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 3 motor | ||||
| 1.8i147 LE / 180 Nm | +18 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 165 LE GA+ — 189 EUR · 165 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i152 LE / 196 Nm | +18 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 170 LE GA+ — 189 EUR · 170 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i132 LE / 160 Nm | +16 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 148 LE GA+ — 189 EUR · 148 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Toyota Avensis III tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +50 LElegjobb ebben a generációban
2.2 D-CAT 177 LE → 227 LE. A többi motornál a növekedés +16 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +105 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +79 és +105 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
3 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Toyota Avensis: mit mondanak a tulajdonosok a GAN-ról?
Gyors szállítás, egyszerű beszerelés, könnyű kezelés a mobilalkalmazáson keresztül. Jobb gázpedál-reakció és gyorsulás. Az üzemanyag-fogyasztás is csökkent. Elégedett vagyok a GAN GA+-szal, bármikor ajánlanám.
Toyota Avensis III chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Toyota Avensis III autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.