Toyota
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Toyota Camry IX (2017-től) chiptuning

11 motor · +18 és +30 LE között

Válassza ki motorját: Toyota Camry IX
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Toyota Camry IX: 11 motor — 10 benzines és 1 hibrid. A teljesítmény +18 és +30 LE között nő, a nyomaték akár +43 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.

11
motor
10 benzin
+30LE
legjobb ebben a generációban: 3.5i 249 → 279 LE
növekedési tartomány +18…+30 LE
+43Nm
max. nyomatéknövekedés
3.5i, GA+
már 189EUR
a tuningmodul ára
GAN GA már 189 EUR · GAN GA+ már 189 EUR
Teljesítménynövekedés

Toyota Camry IX: az összes motor pontos növekedéssel

Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.

MotorGyári → GAN-nalNövekedésTuningmodulok és árak
Benzin · 10 motor
3.5i249 LE / 356 Nm
249 LE279 LE / 399 Nm
+30 LE+43 Nm
GA — 199 EUR · 279 LE
GA+ — 199 EUR · 279 LE
Kiválasztás →
2.5 CVT218 LE / 221 Nm
218 LE244 LE / 248 Nm
+26 LE+27 Nm
GA — 199 EUR · 244 LE
GA+ — 199 EUR · 244 LE
Kiválasztás →
2.5 CVT208 LE / 222 Nm
208 LE233 LE / 249 Nm
+25 LE+27 Nm
GA — 199 EUR · 233 LE
GA+ — 199 EUR · 233 LE
Kiválasztás →
2.5i206 LE / 252 Nm
206 LE231 LE / 282 Nm
+25 LE+30 Nm
GA — 199 EUR · 231 LE
GA+ — 199 EUR · 231 LE
Kiválasztás →
2.5i200 LE / 243 Nm
200 LE224 LE / 272 Nm
+24 LE+29 Nm
GA — 199 EUR · 224 LE
GA+ — 199 EUR · 224 LE
Kiválasztás →
2.5i203 LE / 250 Nm
203 LE227 LE / 280 Nm
+24 LE+30 Nm
GA — 199 EUR · 227 LE
GA+ — 199 EUR · 227 LE
Kiválasztás →
3.5i301 LE / 362 Nm
301 LE325 LE / 391 Nm
+24 LE+29 Nm
GA — 219 EUR · 325 LE
GA+ — 219 EUR · 325 LE
Kiválasztás →
2.5i181 LE / 231 Nm
181 LE203 LE / 259 Nm
+22 LE+28 Nm
GA — 189 EUR · 203 LE
GA+ — 189 EUR · 203 LE
Kiválasztás →
2.5 CVT178 LE / 221 Nm
178 LE199 LE / 248 Nm
+21 LE+27 Nm
GA — 189 EUR · 199 LE
GA+ — 189 EUR · 199 LE
Kiválasztás →
2.0i150 LE / 192 Nm
150 LE168 LE / 215 Nm
+18 LE+23 Nm
GA — 189 EUR · 168 LE
GA+ — 189 EUR · 168 LE
Kiválasztás →
Hibrid · 1 motor
hybrid 2.5 Ascent178 LE / 221 Nm
178 LE199 LE / 248 Nm
+21 LE+27 Nm
GA — 189 EUR · 199 LE
GA+ — 189 EUR · 199 LE
Kiválasztás →
gyári teljesítménynövekedés GAN-nal

Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.

Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?

A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.

Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:

3.5i 249 / 301 LE2.5 CVT 178 / 208 / 218 LE2.5i 181 / 200 / 203 / 206 LE
GAN tuningmodul: Toyota Camry IX

Toyota Camry IX tuning: mi változik?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +30 LElegjobb ebben a generációban

    3.5i 249 LE → 279 LE. A többi motornál a növekedés +18 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.

  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény

    GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Toyota Camry IX
GAN GA / GA+ már 189 EUR
Keresse meg motorját a táblázatban
Kérdések

Toyota Camry IX chiptuning: kérdések

Melyik tuningmodul kell egy Toyota Camry IX autóhoz?

Ebben a generációban minden motor szívó motor, ezért GAN GA vagy GAN GA+ modulra van szüksége. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Toyota Camry IX

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon