Toyota Harrier chiptuning
11 motor · +18 és +40 LE között
Toyota Harrier: 11 motor — 11 benzines. A teljesítmény +18 és +40 LE között nő, a nyomaték akár +60 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Toyota Harrier: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 11 motor | ||||
| 2.0 Turbo238 LE / 350 Nm | +40 LE+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 271 LE GT — 399 EUR · 278 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0i220 LE / 304 Nm | +26 LE+36 Nm |
GA — 199 EUR · 246 LE GA+ — 199 EUR · 246 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.3 i211 LE / 288 Nm | +25 LE+35 Nm |
GA — 199 EUR · 236 LE GA+ — 199 EUR · 236 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0i201 LE / 283 Nm | +24 LE+34 Nm |
GA — 199 EUR · 225 LE GA+ — 199 EUR · 225 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5i280 LE / 346 Nm | +22 LE+28 Nm |
GA — 199 EUR · 302 LE GA+ — 199 EUR · 302 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i173 LE / 203 Nm | +21 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 194 LE GA+ — 189 EUR · 194 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5h178 LE / 221 Nm | +21 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 199 LE GA+ — 189 EUR · 199 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i160 LE / 221 Nm | +19 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 179 LE GA+ — 189 EUR · 179 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i149 LE / 193 Nm | +18 LE+23 Nm |
GA — 189 EUR · 167 LE GA+ — 189 EUR · 167 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i151 LE / 183 Nm | +18 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 169 LE GA+ — 189 EUR · 169 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5h152 LE / 206 Nm | +18 LE+25 Nm |
GA — 189 EUR · 170 LE GA+ — 189 EUR · 170 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Toyota Harrier tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +40 LElegjobb ebben a generációban
2.0 Turbo 238 LE → 278 LE. A többi motornál a növekedés +18 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
10 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Toyota Harrier chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Toyota Harrier autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.