Toyota Highlander III (2013–2019) chiptuning
7 motor · +22 és +66 LE között
Toyota Highlander III: 7 motor — 6 benzines és 1 dízel. A teljesítmény +22 és +66 LE között nő, a nyomaték akár +105 Nm-rel. GAN GTL 249 EUR-tól, GAN GT 399 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Toyota Highlander III: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 1 motor | ||||
| 2.0T D-4ST220 LE / 350 Nm | +66 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 275 LE GT — 399 EUR · 286 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 6 motor | ||||
| 3.5i249 LE / 337 Nm | +30 LE+40 Nm |
GA — 199 EUR · 279 LE GA+ — 199 EUR · 279 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5i295 LE / 356 Nm | +24 LE+28 Nm |
GA — 199 EUR · 319 LE GA+ — 199 EUR · 319 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7i188 LE / 252 Nm | +23 LE+30 Nm |
GA — 189 EUR · 211 LE GA+ — 189 EUR · 211 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5h (247)186 LE / 237 Nm | +22 LE+28 Nm |
GA — 189 EUR · 208 LE GA+ — 189 EUR · 208 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5h280 LE / 337 Nm | +22 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 302 LE GA+ — 199 EUR · 302 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5i274 LE / 337 Nm | +22 LE+27 Nm |
GA — 199 EUR · 296 LE GA+ — 199 EUR · 296 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Toyota Highlander III tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +66 LElegjobb ebben a generációban
2.0T D-4ST 220 LE → 286 LE. A többi motornál a növekedés +22 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +105 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +105 és +105 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
6 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Toyota Highlander III chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Toyota Highlander III autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.