Toyota
GAN tuningmodulok · akár 30%-kal több teljesítmény

Toyota Mark chiptuning

Akár 12%-kal több teljesítmény Toyota Mark autójához

Válassza ki a generációt és a motort: Toyota Mark
  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény a GAN GT-vel
  • akár 15%üzemanyag-megtakarítás takarékos vezetéssel
  • akár 2 évmotorgarancia
  • 50 naptesztelésre
Röviden

Toyota Mark: a katalógusban 2 generáció és 9 motor szerepel. 9 motor számára a GAN GA vagy a GAN GA+ modult válassza: a GAN GA+ +19 és +26 LE közötti növekedést ad (GAN GA+ 189 EUR-tól).

2
generáció
9
motor
9 benzin
+26LE
legjobb növekedés
2.5i 215→241 LE
már 189EUR
a tuningmodul ára
GAN GA már 189 EUR · GAN GA+ már 189 EUR
Generációk

Melyik Toyota Mark az Öné?

Kezdje a modellévvel és a karosszériakóddal. A generáción belül a motort a jármű okmányaiban szereplő teljesítmény alapján válassza ki.

3 motor · benzin 3 · már 189 EUR
+19…+24 LEmax.
6 motor · benzin 6 · már 189 EUR
+20…+26 LEmax.
GAN tuningmodul Toyota Mark modellekhez

Toyota Mark tuning: mit csinál a GAN modul, és mit nem?

Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.

  • Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
  • 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához
GAN GT tuningmodul
  • 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
  • IP67víz- és porállóság
  • +26 LEa GAN GA+-szal szívó motorokon

    Toyota Mark szívó motorok: +19 és +26 LE között.

  • akár 30%-kaltöbb teljesítmény

    GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.

  • GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról

    SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.

  • 50 nappróbaidő

    Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).

Árak: Toyota Mark
GAN GA / GA+ már 189 EUR
Válassza ki a generációt: Toyota Mark
A modellről

Toyota Mark chiptuning: motorok és generációk

Toyota Mark X chiptuning: Mark II, Mark X és a Cressida

Az 1JZ-GTE hangolása a Mark II Tourer V-vel kezdődik, amelynek turbós, 2,5 literes motorja 280 LE-s és 378 Nm nyomatékú. A Toyota Mark II hangolása az 1992 és 2004 közötti japán X90, X100 és X110 generációkat jelenti, amelyek egyike sem jutott el Európába. A Toyota Mark X hangolása tuning boxszal, vagyis tuningmodullal ugyanígy működik.

A 2004 óta gyártott Mark X hátsókerék-hajtású V6-os szedán, amelyet a Toyota Európában sosem kínált, ezért a Mark X chiptuningjánál a japán motorkínálattal kell kezdeni. A Toyota Cressida hangolása egy régebbi autóról szól: a Cressida a korai Mark II exportneve volt. A Tourer V a Mark II sportos változata az X100 és X110 generációban.

Motorok kód szerint

A Mark X 2.5 hangolása az évjárattól függ, mert a 4GR-FSE az X120-ban 215 LE-s, az X130-ban 203 LE-s. A 3,0 literes 3GR-FSE 256 LE-s; egy kompresszoros, 320 LE-s változat 2006 és 2009 között készült. Az X130 3,5 literes 2GR-FSE motorja nagyjából 318 LE-s. A Mark II modellnél a katalógusban még a 160 LE-s, 2,0 literes 1G-FE és a 200 LE-s, 2,5 literes 1JZ-GE is szerepel.

A szedánváltozatok teljesítménye így a Mark X-nél 203, 212, 215 és 256 LE, a Mark II-nél 160, 200 és 280 LE. A 2,4 literes, 163 LE-s és a 3,5 literes, 280 LE-s változat a Mark X ZiO egyterűhöz tartozik, nem a szedánhoz. A 4GR-FSE, a 3GR-FSE és a 2GR-FSE mind közvetlen befecskendezésű V6-os motor. Az olyan típusjelzések, mint a 250G, a 350S és a Tourer V, változatnevek, nem motornevek.

Kérdések

Toyota Mark chiptuning: kérdések

Mennyi teljesítményt ad a GAN GA+ modul a Mark II Tourer V 1JZ-GTE motorjának?

A katalógus szerint a gyári érték 280 LE és 378 Nm, a GAN GA+ tuningmodullal 302 LE és 408 Nm. A motor a GAN GA+ és a GAN GA modullal is működik, amelyek akár 12%-kal több teljesítményt adnak. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.

Megtudhatom a motort a 250G és a 350S típusjelzésből?

Nem, ezek változatnevek, nem motorkódok. A szedánon a kódok: 4GR-FSE a 2.5, 3GR-FSE a 3.0 és 2GR-FSE a 3.5 motoron, ezért keresse meg a kódot, mielőtt változatot választ.

Melyik GAN modul való a Mark X 3.0-hoz?

A 256 LE-s és 314 Nm nyomatékú, 3,0 literes 3GR-FSE a GAN GA+ modullal 276 LE-t és 339 Nm-t ér el.

Ugyanaz az autó a Toyota Cressida, mint a Mark II?

A Cressida az X30-tól az X60-ig terjedő Mark II generációk exportneve volt, Európában 1976 decemberétől árulták. Az európai Cressidák 99–105 LE-s benzinmotorral vagy 66 LE-s dízellel készültek, és ezek a motorok nem szerepelnek a GAN kínálatában.

Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?

Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.

2 éves motorgarancia
nemcsak a modulra, hanem a motorra is
50 napos tesztidőszak
nem érez különbséget? Visszakapja a pénzét, a szállítási költségek kivételével
Okostelefonos vezérlés
SPORT / ECO / STOCK
Néhány perc alatt eltávolítható
a motorvezérlő gyári szoftvere nem változik, nem marad sem elektronikus, sem mechanikai nyom
Folytatja?

Válassza ki motorját: Toyota Mark

Válassza ki motorját, és nézze meg a teljesítménynövekedést
Írjon nekünk WhatsAppon