Volvo C30 chiptuning
12 motor · +12 és +63 LE között
Volvo C30: 12 motor — 11 benzines és 1 dízel. A teljesítmény +12 és +63 LE között nő, a nyomaték akár +108 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Volvo C30: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 1 motor | ||||
| 2.0 D136 LE / 320 Nm | +40 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 11 motor | ||||
| 2.5 T5230 LE / 320 Nm | +63 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 284 LE GT — 399 EUR · 293 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D4177 LE / 400 Nm | +50 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 LE GT — 399 EUR · 227 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D3150 LE / 350 Nm | +43 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4 D5179 LE / 350 Nm | +39 LE+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4 D5163 LE / 340 Nm | +35 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 LE GT — 399 EUR · 198 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 D2114 LE / 270 Nm | +34 LE+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 143 LE GT — 329 EUR · 148 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 DRIVe109 LE / 240 Nm | +33 LE+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4i170 LE / 230 Nm | +20 LE+28 Nm |
GA — 189 EUR · 190 LE GA+ — 189 EUR · 190 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i145 LE / 185 Nm | +17 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 162 LE GA+ — 189 EUR · 162 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8i125 LE / 165 Nm | +15 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 140 LE GA+ — 189 EUR · 140 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i100 LE / 150 Nm | +12 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 112 LE GA+ — 189 EUR · 112 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volvo C30 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +63 LElegjobb ebben a generációban
2.5 T5 230 LE → 293 LE. A többi motornál a növekedés +12 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +89 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
4 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volvo C30: miben különleges?
Volvo C30 chiptuning: a T5 és a kínálat többi motorja
A Volvo C30 tuning boxszal, vagyis tuningmodullal végzett hangolásának csúcsa a T5: 2.5-ös öthengeres turbó, amely 220 LE-s volt 2007-ig, azután pedig 230 LE-s és 320 Nm nyomatékú. A T5 a GAN GT tuningmodullal működik, ahogy a dízelek is, a 109 LE-s 1.6 D-től a 179 LE-s 2.4 D5-ig. A Ford-alapú 1.6, 1.8 és 2.0 benzinmotor és a Volvo 2.4 a GAN GA+ modult használja. Az R-Design felszereltségi szint, nem motor, ezért nem változtatja meg, melyik modul való.
Volvo C30 chiptuning: kérdések
Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul a Volvo C30 T5 230 LE-s motorjának?
A C30 T5 a gyári 230 LE és 320 Nm helyett 293 LE-t és 409 Nm-t ér el, a GAN GT modul pedig akár 30%-kal több teljesítményt ad. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Vonatkozik a Volvo C30 chiptuning a D3-ra, a D4-re és az 1.6 D-re?
Igen, mindhárom a GAN GT modullal működik, és a 136 LE-s 2.0 D, amely PSA-motor, szintén lefedett. A 177 LE-s és 400 Nm nyomatékú D4 227 LE-t és 505 Nm-t ér el.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.