Volvo V50 chiptuning
10 motor · +17 és +63 LE között
Volvo V50: 10 motor — 7 benzines és 3 dízel. A teljesítmény +17 és +63 LE között nő, a nyomaték akár +108 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Volvo V50: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 3 motor | ||||
| 2.0 D136 LE / 320 Nm | +40 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDi163 LE / 340 Nm | +34 LE+71 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 LE GT — 399 EUR · 197 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 D109 LE / 240 Nm | +33 LE+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 7 motor | ||||
| 2.5 T5230 LE / 320 Nm | +63 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 284 LE GT — 399 EUR · 293 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D4177 LE / 400 Nm | +50 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 LE GT — 399 EUR · 227 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5 T5220 LE / 320 Nm | +46 LE+67 Nm |
GTL — 249 EUR · 260 LE GT — 399 EUR · 266 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 D3150 LE / 350 Nm | +43 LE+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.4 D5179 LE / 350 Nm | +39 LE+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 D2 (DRIVe)114 LE / 270 Nm | +34 LE+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 143 LE GT — 329 EUR · 148 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i145 LE / 185 Nm | +17 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 162 LE GA+ — 189 EUR · 162 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volvo V50 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +63 LElegjobb ebben a generációban
2.5 T5 230 LE → 293 LE. A többi motornál a növekedés +17 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +71 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
1 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volvo V50: miben különleges?
Volvo V50 chiptuning: a 2.0D és utódai
A V50 2.0D egy 136 LE-s dízelmotor, amelyet 2004 és 2010 között gyártottak. Ha Volvo V50 chiptuninghoz tuning boxot, vagyis tuningmodult választ, ennél a motornál a GAN GT modul való. A 2010 és 2011 közötti frissítéssel az 1.6 D2 (114 LE), az öthengeres 2.0 D3 (150 LE) és a D4 (177 LE) vette át a helyét; ezek is a GAN GT modullal működnek.
A kis 1.6 D (109 LE), közismert nevén DRIVe, 2005 és 2010 között készült. A 2007 áprilisától gyártott benzines T5 (230 LE) szintén a GAN GT modullal párosul.
Volvo V50 chiptuning: kérdések
Mennyi teljesítményt ad a GAN GT modul a Volvo V50 2.0D motornak?
A GAN GT modullal a 2.0 D a gyári 136 LE helyett 176 LE-t ér el. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Melyik GAN modul illik a Volvo V50 1.6D motorjához?
Az 1.6 D a gyári 109 LE és 240 Nm helyett 142 LE-t és 319 Nm nyomatékot ér el a GAN GT modullal. A GAN modullal hangolt Volvo V50 gyári szoftvere, ellenőrzőösszegei és flash-számlálója érintetlen marad.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.