VW Jetta V (2005–2011) chiptuning
19 motor · +12 és +54 LE között
Volkswagen Jetta V: 19 motor — 12 benzines és 7 dízel. A teljesítmény +12 és +54 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Volkswagen Jetta V: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 7 motor | ||||
| 2.0 TDI140 LE / 320 Nm | +38 LE+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 LE GT — 329 EUR · 178 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI170 LE / 350 Nm | +34 LE+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 204 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI105 LE / 250 Nm | +31 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 LE GT — 329 EUR · 136 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI136 LE / 340 Nm | +27 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 LE GT — 329 EUR · 163 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 TDI90 LE / 230 Nm | +18 LE+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 LE GT — 329 EUR · 108 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI PD140 LE / 320 Nm | +17 LE+38 Nm |
GA — 189 EUR · 157 LE GA+ — 189 EUR · 157 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 TDI105 LE / 250 Nm | +13 LE+30 Nm |
GA — 189 EUR · 118 LE GA+ — 189 EUR · 118 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 12 motor | ||||
| 2.0 TSI200 LE / 280 Nm | +54 LE+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 246 LE GT — 399 EUR · 254 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI170 LE / 240 Nm | +48 LE+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TSI170 LE / 280 Nm | +48 LE+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI160 LE / 240 Nm | +46 LE+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 206 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI140 LE / 220 Nm | +41 LE+66 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 LE GT — 329 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI131 LE / 220 Nm | +38 LE+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 LE GT — 329 EUR · 169 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TSI160 LE / 250 Nm | +34 LE+53 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 LE GT — 399 EUR · 194 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4 TSI122 LE / 200 Nm | +24 LE+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 142 LE GT — 329 EUR · 146 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i150 LE / 200 Nm | +18 LE+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.5i150 LE / 228 Nm | +18 LE+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i115 LE / 155 Nm | +14 LE+19 Nm |
GA — 189 EUR · 129 LE GA+ — 189 EUR · 129 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i102 LE / 148 Nm | +12 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 114 LE GA+ — 189 EUR · 114 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volkswagen Jetta V tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +54 LElegjobb ebben a generációban
2.0 TSI 200 LE → 254 LE. A többi motornál a növekedés +12 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +30 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
4 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volkswagen Jetta V chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Volkswagen Jetta V autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.