VW Sharan I (2010-ig) chiptuning
7 motor · +14 és +24 LE között
Volkswagen Sharan I: 7 motor — 3 benzines és 4 dízel. A teljesítmény +14 és +24 LE között nő, a nyomaték akár +38 Nm-rel. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Volkswagen Sharan I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 4 motor | ||||
| 1.9 TDI150 LE / 320 Nm | +18 LE+38 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI PD140 LE / 310 Nm | +17 LE+37 Nm |
GA — 189 EUR · 157 LE GA+ — 189 EUR · 157 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 TDI131 LE / 310 Nm | +16 LE+37 Nm |
GA — 189 EUR · 147 LE GA+ — 189 EUR · 147 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.9 TDI116 LE / 310 Nm | +14 LE+37 Nm |
GA — 189 EUR · 130 LE GA+ — 189 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 3 motor | ||||
| 2.8i204 LE / 265 Nm | +24 LE+32 Nm |
GA — 199 EUR · 228 LE GA+ — 199 EUR · 228 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8T150 LE / 220 Nm | +18 LE+26 Nm |
GA — 189 EUR · 168 LE GA+ — 189 EUR · 168 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0i116 LE / 170 Nm | +14 LE+20 Nm |
GA — 189 EUR · 130 LE GA+ — 189 EUR · 130 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Volkswagen Sharan I tuning: mi változik?
Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +24 LElegjobb ebben a generációban
2.8i 204 LE → 228 LE. A többi motornál a növekedés +14 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +38 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +37 és +38 Nm között.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Volkswagen Sharan I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Volkswagen Sharan I autóhoz?
Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.