Audi A4 B8 (2007–2015) chiptuning
25 motor · +21 és +71 LE között
Audi A4 B8: 25 motor — 11 benzines és 14 dízel. A teljesítmény +21 és +71 LE között nő, a nyomaték akár +131 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Audi A4 B8: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 14 motor | ||||
| 3.0 TDI204 LE / 400 Nm | +61 LE+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 255 LE GT — 399 EUR · 265 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7 TDI190 LE / 400 Nm | +54 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 LE GT — 399 EUR · 244 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.7 TDI163 LE / 380 Nm | +47 LE+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI140 LE / 320 Nm | +41 LE+93 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 LE GT — 329 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI245 LE / 500 Nm | +41 LE+131 Nm |
GTL — 249 EUR · 280 LE GT — 399 EUR · 286 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI143 LE / 320 Nm | +38 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 LE GT — 329 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI150 LE / 320 Nm | +38 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 LE GT — 399 EUR · 188 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.0 TDI239 LE / 500 Nm | +37 LE+120 Nm |
GTL — 249 EUR · 270 LE GT — 399 EUR · 276 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI Clean Diesel190 LE / 400 Nm | +35 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 LE GT — 399 EUR · 225 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI170 LE / 350 Nm | +34 LE+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 204 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI177 LE / 380 Nm | +33 LE+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 LE GT — 399 EUR · 210 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI163 LE / 380 Nm | +30 LE+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 LE GT — 399 EUR · 193 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI136 LE / 320 Nm | +27 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 LE GT — 329 EUR · 163 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TDI120 LE / 290 Nm | +25 LE+83 Nm |
GTL — 219 EUR · 141 LE GT — 329 EUR · 145 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 11 motor | ||||
| 3.0 TFSI272 LE / 400 Nm | +71 LE+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 LE GT — 399 EUR · 343 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TFSI211 LE / 350 Nm | +64 LE+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 265 LE GT — 399 EUR · 275 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TFSI224 LE / 350 Nm | +61 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 276 LE GT — 399 EUR · 285 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TFSI179 LE / 320 Nm | +51 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 222 LE GT — 399 EUR · 230 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TFSI170 LE / 320 Nm | +48 LE+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 LE GT — 399 EUR · 218 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TFSI160 LE / 250 Nm | +46 LE+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 LE GT — 399 EUR · 206 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TFSI220 LE / 300 Nm | +44 LE+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 257 LE GT — 399 EUR · 264 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TFSI200 LE / 280 Nm | +42 LE+59 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 LE GT — 399 EUR · 242 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 TFSI225 LE / 350 Nm | +38 LE+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 257 LE GT — 399 EUR · 263 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.8 TFSI120 LE / 230 Nm | +36 LE+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 LE GT — 329 EUR · 156 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.2 FSI265 LE / 330 Nm | +21 LE+26 Nm |
GA — 199 EUR · 286 LE GA+ — 199 EUR · 286 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Audi A4 B8 tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +71 LElegjobb ebben a generációban
3.0 TFSI 272 LE → 343 LE. A többi motornál a növekedés +21 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +131 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +61 és +131 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
1 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Audi A4 B8: miben különleges?
Audi A4 B8 chiptuning: előbb az olajfogyasztás, aztán a motor
A 2008 és 2011 közepe között gyártott, benzines 1.8 TFSI vagy 2.0 TFSI motoros Audi A4 B8-nál (Typ 8K) az olajfogyasztás ismert gyenge pont. A korai EA888 olajlehúzó gyűrűi túl keskenyek voltak; a fogyasztás 40 000 és 70 000 km között megnőhet, az Audi pedig elszigetelt esetekként írja le az érintett autókat. Ezért a tuning boxszal végzett chip tuning előtt mérje meg az olajfogyasztást. Az Audi A4 B8 Avant hangolása ugyanúgy működik, mint a szedáné: a motor számít, nem a karosszéria.
A GAN GT adatai motoronként
A 2.0 TDI többféle teljesítménnyel készült: a 150 LE-s változat 188 LE-t, a 177 LE-s 210 LE-t ér el. A 2014. márciusi, 190 LE-s változat 225 LE-t ér el. Benzinesből a 160 LE-s 1.8 TFSI 206 LE-t, a 170 LE-s változat 218 LE-t ér el.
A 245 LE-s 3.0 TDI 286 LE-t, a kompresszoros, 272 LE-s 3.0 TFSI 343 LE-t ér el. A 265 LE-s 3.2 FSI szívó V6-os; a GAN GA+ modul, amely akár 12%-kal több teljesítményt ad, 286 LE-t hoz ki belőle.
Audi A4 B8 chiptuning: kérdések
Rontja a tuning box a B8 2.0 TFSI olajfogyasztását?
Az érintett autók egy részénél a fogyasztás meghaladja az 1 litert 1000 km-enként. A nagyobb teljesítmény nagyobb terhelést jelent, ezért az olajat már fogyasztó motort még a teljesítménynövelés előtt ellenőrizni kell. Az első generációs EA888 vezérműlánc-feszítője szintén gyenge pont lehet.
Honnan tudom, hogy az A4 B8 2.0 TDI motorom melyik változat?
A 143 LE-s változat kódja CAGA vagy CJCA, a 150 LE-s változaté CJCD, CMFB vagy CSUA, a 177 LE-s változaté CGLC, a 190 LE-s változaté pedig CNHA.
Mi a különbség a tuning box és a motorvezérlő átprogramozása (remap) között egy Audi A4 esetében?
A remappel ellentétben, amely felülírja a motorvezérlő (ECU) szoftverét, a GAN tuning box korrigálja a szenzorok jeleit, a gyári szoftvert, az ellenőrzőösszegeket és a flash-számlálót pedig érintetlenül hagyja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftvere soha nem módosul, a modul pedig bármikor eltávolítható. Ezek az ezekre a motortípusokra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.