Dodge Challenger chiptuning
8 motor · +24 és +39 LE között
Dodge Challenger: 8 motor — 8 benzines. A teljesítmény +24 és +39 LE között nő, a nyomaték akár +52 Nm-rel. GAN GA+ 199 EUR-tól.
Dodge Challenger: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 8 motor | ||||
| 6.4i485 LE / 644 Nm | +39 LE+52 Nm |
GA — 219 EUR · 524 LE GA+ — 219 EUR · 524 LE |
Kiválasztás → | |
| 6.4i470 LE / 637 Nm | +38 LE+51 Nm |
GA — 219 EUR · 508 LE GA+ — 219 EUR · 508 LE |
Kiválasztás → | |
| 6.1i425 LE / 570 Nm | +34 LE+46 Nm |
GA — 219 EUR · 459 LE GA+ — 219 EUR · 459 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.5i250 LE / 340 Nm | +30 LE+41 Nm |
GA — 199 EUR · 280 LE GA+ — 199 EUR · 280 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.7i372 LE / 542 Nm | +30 LE+43 Nm |
GA — 219 EUR · 402 LE GA+ — 219 EUR · 402 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.7i375 LE / 410 Nm | +30 LE+33 Nm |
GA — 219 EUR · 405 LE GA+ — 219 EUR · 405 LE |
Kiválasztás → | |
| 5.7i381 LE / 555 Nm | +30 LE+44 Nm |
GA — 219 EUR · 411 LE GA+ — 219 EUR · 411 LE |
Kiválasztás → | |
| 3.6i305 LE / 363 Nm | +24 LE+29 Nm |
GA — 219 EUR · 329 LE GA+ — 219 EUR · 329 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Dodge Challenger tuning: mi változik?
Több teljesítmény és nyomaték átprogramozás és alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul csak a motor szenzorjeleit korrigálja. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +39 LElegjobb ebben a generációban
6.4i 485 LE → 524 LE. A többi motornál a növekedés +24 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- akár 30%-kaltöbb teljesítmény
GAN GT: akár 30%, GAN GTL: akár 25%, GAN GA+: akár 12%.
- GAN APPteljesítményvezérlés okostelefonról
SPORT, DYNAMIC, ECO és STOCK üzemmód a GAN alkalmazásban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Dodge Challenger: miben különleges?
Dodge Challenger chiptuning: V6 vagy Hemi V8
A harmadik generációs Challenger hátsókerékhajtású kupé, amelyet 2008 és 2023 között gyártottak. A tuning boxszal, vagyis tuningmodullal végzett Dodge Challenger chiptuning elsősorban két változatot érint: a 3.6 V6-os SXT-t és az 5.7 Hemi V8-as R/T-t. Mindkettő a GAN GA+ tuningmodullal működik, amely akár 12%-kal több teljesítményt ad; a 3.6 gyárilag 305 LE-s, az 5.7 372 és 381 LE közötti.
Az SRT 392 és a Scat Pack 6.4 Hemi motorja 485 LE-vel a katalógus legnagyobb motorja. A kompresszoros Hellcat a Challengernél nem szerepel külön; ugyanezt a motort a Dodge Charger/Magnum 6.2i változatánál találja meg.
Dodge Challenger chiptuning: kérdések
Mennyivel kap több teljesítményt a 485 LE-s Dodge Challenger SRT 392 chiptuninggal?
A GAN GA+ modullal a 6.4 Hemi motorból a gyári 485 LE és 644 Nm helyett 524 LE teljesítmény és 696 Nm nyomaték érhető el. Ezek az erre a motortípusra megadott értékek, nem az Ön autóján végzett fékpados mérés eredményei.
Melyik GAN modul való a Challenger SRT8 6.1 és a 3.5 V6 motorhoz?
Mindkettő a GAN GA+ modullal működik: a katalógus szerint a 2008–2010-es SRT8 6.1 Hemi motorja 425 LE-s, a korai 3.5 V6 pedig 250 LE-s, mindkettő amerikai SAE-érték.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.