Hyundai i30 I (2007–2012) chiptuning
10 motor · +13 és +41 LE között
Hyundai i30 I: 10 motor — 4 benzines és 6 dízel. A teljesítmény +13 és +41 LE között nő, a nyomaték akár +89 Nm-rel. GAN GTL 219 EUR-tól, GAN GT 329 EUR-tól. GAN GA+ 189 EUR-tól.
Hyundai i30 I: az összes motor pontos növekedéssel
Gyári teljesítmény, teljesítmény GAN-nal, növekedés és ár minden modulhoz. A dízel- és benzinmotorok külön szerepelnek.
| Motor | Gyári → GAN-nal | Növekedés | Tuningmodulok és árak | |
|---|---|---|---|---|
| Dízel · 6 motor | ||||
| 2.0 CRDi140 LE / 304 Nm | +41 LE+86 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 LE GT — 329 EUR · 181 LE |
Kiválasztás → | |
| 2.0 CRDi136 LE / 320 Nm | +40 LE+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 LE GT — 329 EUR · 176 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 CRDi128 LE / 260 Nm | +38 LE+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 160 LE GT — 329 EUR · 166 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 CRDi116 LE / 255 Nm | +35 LE+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 LE GT — 329 EUR · 151 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 CRDi110 LE / 260 Nm | +32 LE+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 LE GT — 329 EUR · 142 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6 CRDi90 LE / 235 Nm | +27 LE+71 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 LE GT — 329 EUR · 117 LE |
Kiválasztás → | |
| Benzin · 4 motor | ||||
| 2.0i143 LE / 186 Nm | +17 LE+22 Nm |
GA — 189 EUR · 160 LE GA+ — 189 EUR · 160 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i122 LE / 154 Nm | +15 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 137 LE GA+ — 189 EUR · 137 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.6i126 LE / 154 Nm | +15 LE+18 Nm |
GA — 189 EUR · 141 LE GA+ — 189 EUR · 141 LE |
Kiválasztás → | |
| 1.4i109 LE / 137 Nm | +13 LE+16 Nm |
GA — 189 EUR · 122 LE GA+ — 189 EUR · 122 LE |
Kiválasztás → | |
Minden motorhoz saját tuningmodul tartozik: GAN GT / GAN GTL vagy GAN GA / GAN GA+. Az árak tuningmodulonként értendők, és tartalmazzák az aktuális kedvezményt.
Nem biztos benne, melyik motor van az autójában?
A típusjelzés önmagában nem elég: ebben a generációban ugyanaz a motorjelölés különböző teljesítménnyel is készült, mindegyik saját kalibrációval. Ellenőrizze a teljesítményt az autó papírjaiban, és keresse meg a megfelelő sort.
Ugyanaz a típusjelzés, eltérő gyári teljesítmény ebben a generációban:
Hyundai i30 I tuning: mi változik?
A tuningmodul a szenzorok és a motorvezérlő (ECU) közé kerül, és korrigálja azok jeleit. Az autó gyári garanciája megmarad: a motorvezérlő szoftverét nem módosítjuk, a modul pedig bármikor eltávolítható.
- Bluetoothüzemmódváltás okostelefonról
- 18 hangolási térképfinomhangolás az Ön motorjához

- 15 perca gyári csatlakozókhoz csatlakozik
- IP67víz- és porállóság
- +41 LElegjobb ebben a generációban
2.0 CRDi 140 LE → 181 LE. A többi motornál a növekedés +13 LE-től indul; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- +89 Nmdízelmotoroknál
A dízelmotoroknál főként a nyomaték nő: +71 és +89 Nm között.
- akár 12%a GAN GA+-szal szívó motorokon
4 szívó motor számára: GAN GA / GAN GA+ tuningmodulok; az egyes motorok adatai a táblázatban.
- 50 nappróbaidő
Fokozott teljesítmény – vagy visszakapja a pénzét (a szállítási költségek kivételével).
Hyundai i30 I chiptuning: kérdések
Melyik tuningmodul kell egy Hyundai i30 I autóhoz?
A turbófeltöltős motorokhoz a GAN GT vagy a GAN GTL, a szívó motorokhoz a GAN GA vagy a GAN GA+ való. Keresse meg motorját a fenti táblázatban: minden sorban megtalálja a modult és az árat.
Ugyanaz a tuningmodul, mint a Stage 1 tuning?
Nem egészen. A Stage 1 általában a motorvezérlő átprogramozását jelenti alkatrészcsere nélkül. A tuningmodul szintén alkatrészcsere nélkül működik, de nem módosítja a motorvezérlő szoftverét: a szenzorok jeleit korrigálja, néhány perc alatt, elektronikus és mechanikai nyomok nélkül eltávolítható, az alkalmazás OFF gombja pedig visszaállítja a gyári beállításokat.